Zbyněk Vlček se pochlubil tím, jak zatopil Procházkovi a jak pak on zatopil jemu

Procházka Vlček

Nakonec na to sice nedošlo, ale součástí OKTAGON turnaje na Štvanici měla být i premiéra Zbyňka Vlčka, která přilákala hodně pozornosti. Většina MMA komunity totiž Zbyňka zná jako účastníka reality show Love Island a jako borce, kterému přítelkyně „utekla“ za Machem. Zbyněk je však zkušený bojovník, který dlouhodobě trénuje s předními domácími bojovníky. Na kempu v Thajsku, ze kterého si přivezl i nepříjemný dárek v podobě infekce, se například potkal s Jiřím Procházkou.


 

„Naplácám ti na holou!“ vrací hodně ostře Mikulášek úder Vlčkovi

„Měli jsme v Thajsku sparringy a Jiří byl volný, tak jsem se mu hlásil. On mě neznal. Vůbec netušil, kdo jsem. Tak jsme šli k sobě a on na mě začal anglicky, tak jsem mu říkal, že může česky. Myslím, že to byl trénink wrestlingu a nebo grapplingu. Já si troufám říct, že z toho juda mám dobrý wrestling. Párkrát jsem ho tedy hodil. On to ví. On mě samozřejmě taky. Vím, že si mě díky tomu určitě zapamatoval. 

Po tréninku jsme se i bavili, kde trénuji a tak dále. Lehce jsme se seznámili. Pak jsme jeli i MMA a tam nevíš, co od něj přijde. Nejvíc mě dostalo, že když ho chceš trefit, tak jde hlavou proti ráně. Z toho jsem byl úplně mimo. On šel vždy proti a já ten úder končil dřív a neprotahoval jsem ho.
      

Jsem z juda naučený, že nerad ubližuju. I když jsou sparringy, tak jsem v podstatě hodný. Jakmile cítím, že se někoho dotknu, tak to nedotahuju ten úder. To samé bylo s Jirkou. On však na mě, ať to dotahuju. Já to však neudělal. 

Po sparringu mi říkal, ať to dotahuju, že ví, proč to dělá a není magor. Tak jsem mu říkal, že asi trochu je, když jde hlavou proti ráně. Bylo to s ním skvělé. Má skvělé myšlení. Je to opravdu samuraj,“ pochlubil se Zbyněk Vlček v pořadu Uppercut, jaký byl trénink s Jiřím Procházkou, se kterým se potkal v Thajsku.
      

Bohužel si však z exotické destinace nepřivezl jen cenné zkušenosti, ale i stafylokokovou infekci v lokti, která se musela hned operovat, kvůli čemuž bylo nutné zrušit souboj na Štvanici. OKTAGON premiéra se tak musela odložit a zatím není jasné, kdy bychom se jí měli nově dočkat. Zdá se však, že se máme na co těšit, protože Vlček trénuje s těmi nejlepšími, které domácí scéna má. Ať už jde o Procházku, Kozmu nebo Kincla, který Zbyňkovi hodně zavařil a nakonec ho, byť nechtěně, poslal do nemocnice.
     

Vlčka vůbec nešetřil ani Kincl, který ho dokonce poslal do nemocnice

„Patrik Kincl,“ reagoval Zbyněk Vlček v rozhovoru s Oliverem Sálusem (Uppercut) na otázku, kdo ho zatím na tréninku nejvíce zbil. „Dostal jsem od něj highkick, zatmělo se mi a zbytek tréninku jsem už jen seděl v rohu. Bylo to v začátcích, co jsem chodil trénovat s profíkama v Gorile. Každou středu jezdil Patrik Kincl a hned poprvé se mi s ním stalo tohle, no. Říkal jsem si, ´Tak on vidí kluka, co to dělá chvíli, a takhle mě zrube…´ Vůbec mě nešetřil!“

To, že Patrik trénuje v hodně vysokém a nelítostném tempu se o něm obecně ví. Trénink není žádný med, naopak hodně bolí, ale na druhou stranu si z něj lze asi hodně odnést. Tedy pokud nejde o zranění, jako se to stalo Vlčkovi. Jen u KO totiž neskončilo, Vlastně on to ani neví, ale brutálně mi pak v jiném tréninku rozkopal přední nohu, druhý den jsem pak šel k doktorovi a následkem toho jsem musel na operaci s meniskem, takže díky Patriku.“

@jsemoliver Co si odnesl ZBYNĚK ze sparringů se šampionem PATRIKEM KINCLEM❓ – Celý rozhovor se @Zbyněk Vlček najdeš na YouTube JSEMOLIVER, odkaz v BIU 🫡 – 🤢 Ostré přivítání ve světě MMA a kritika fanoušků OKTAGONU 🧌 Vašek Mikulášek – vysněný soupeř? 💪 Zkušenosti ze sparringů s MMA hvězdami Procházkou, Kozmou a Kinclem ❓ Názor na Sabinu Karáskovou a Macha Muradova 👩🏻‍🦰 Anička Kloboučková – kamarádka nebo už přítelkyně? 💰 Práce influencera 🥋 Začátky v judu ❤️ Letošní Love Island – #mma #sport #podcast #show #loveisland #zbynekvlcek #patrikkincl #oktagon #sports #tiktokcz #uppercut ♬ původní zvuk – Oliver Sálus

 

Říká se však, že těžko na cvičišti, ale lehko na bojišti, tak uvidíme, v jaké formě se nám Vlček v rámci odložené premiéry představí.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs Anderson

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


2 komentáře na “Zbyněk Vlček se pochlubil tím, jak zatopil Procházkovi a jak pak on zatopil jemu”

  1. Pingback: Kurzy na bitvu Procházka vs Pereira se překotně mění, ale fanoušci mají jasno

  2. Pingback: Promotéři Marhanský a Novotný se potkali tváří v tvář a bylo dusno! Co se stalo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *