Zbitý Marlon Vera odhaluje, jak prý šampion O´Malley v odvetě podváděl

Vera

Úřadující UFC šampion v bantamové váze Sean O’Malley úspěšně obhájil svůj pás, když v hlavním zápase turnaje UFC 299, který se konal v Miami, zdolal jednoznačně na body Marlona Veru. Suga sice vyhrál naprosto jasně v poměru 5:0 na kola, ale i přesto byl nespokojený, že rivala nedokázal ukončit. Nespokojený byl i Chito, který odhalil, jak prý Sean v souboji podváděl.


„Zradil jsi Clash i mě,“ křičí nový vyzyvatel, který Bejrovi rozsekal auto! Psychopat asi bude zuřit

„V minulosti jsem si nechával zaplétat vlasy. Když si je zaplétáte v normálním kadeřnickém salonu, dají vám do nich extrémně velké množství gelu s pomádou, aby to bylo pěkné a pevné,“ řekl Vera v pořadu The MMA Hour. „Když mi však vlasy před zápasem s Frankiem Edgarem na UFC 268 dělala paní z UFC, nepoužila nic. Pracovala jen s trochou vody. A když jsem skončil zápas s Frankiem, byl jsem suchý.

Pokaždé, když jsem však Seana během zápasu chytal, tak byl jako ryba. Byl hrozně slizký a nedal se chytit. Možná se ani nepokoušel přímo podvádět, ale každopádně měl extrémně mastné vlasy. Na konci zápasu jsem ho hezky trefil a chtěl jsem přidat kolena, ale nešlo to, protože to klouzalo. Možná kdyby byl suchý, mohl jsem ho zranit. Možná ne. Pořád jsem tam, kde jsem, z nějakého důvodu – prohrál jsem zápas a nebudu hledat výmluvu, ale faktem je, že jeho hlava byla extra mastná.

I když vidíte rozhovor po zápase… jeho obličej se celý leskl. Tou dobou už je přitom všechna vazelína většinou pryč. Sean však úplně zářil.“

 

Sterling byl ze souboje zklamaný

„Měli zavolat Merabovi a udělat správnou věc,“ řekl Sterling o O’Malleym na svém kanálu na YouTube. „Myslím, že je trochu směšné, aby říkal, ať mu Dana White pošle letadlo do Španělska. Jako o čem to mluví? Obhájil pás proti chlapovi, který nebyl ani v první pětce žebříčku. Posunuli ho do TOP 5, aby to vypadalo, že je lepší. To se mi nelíbí. Jak se Chito posunul v žebříčku? Koho porazil, aby se posunul v žebříčku? Jen těsně porazil Pedra Munhoze.“

„Nic proti Pedrovi, nesnažím se ho shazovat,“ pokračoval Sterling. „Jen se snažím nazývat věci pravými jmény. Ano, O’Malley vyhrál, ale bylo by hezké bojovat s chlapem, který je další na řadě. Takže to je jediná věc, kvůli které se cítím trochu trapně. Je pro mě těžké přikládat tomu velkou váhu, protože to prostě nemůžu tolik respektovat.

Vítězství, ale tak trochu s otazníkem: No, kdyby bojoval s dalším nejlepším v pořadí, vypadal by ten zápas stejně? Kdyby bojoval s Corym Sandhagenem nebo Merabem, vypadal by ten zápas stejně? Je to dobré vítězství, aby si jako král bantamové váhy ´namočil nohy´ a já se těším, že O’Malley snad udělá správnou věc a přijme Meraba. UFC udělá správnou věc a tento zápas se uskuteční,“ uzavřel Sterling.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *