Zaskočený Merab Dvalishvili naštvaně reaguje na O´Malleyho výzvu

Dvalishvili O´Malley

Sean O’Malley nám na turnaji UFC 299 nabídl další skvělý výkon, díky kterému odčinil svou jedinou prohru a zároveň obhájil titul šampiona bantamové váhy. Všeobecně se čekalo, že dojde na staredown s Merabem Dvalishvilim, který byl přímo na místě, ale Suga místo toho ukázal na šampiona pérové váhy Topuriu, z čehož Gruzínec není vůbec nadšený.


Bejrovo ostré koleno mělo dohru? Kolotočář Vencíček zamířil do nemocnice?

„Trochu mě překvapilo, jak snadno Sean vyhrál,“ řekl Dvalishvili pro MMA Junkie. „Udělal to dokonce hodně zábavné. Čekal jsem, že vyhraje na body, ale ne takhle jednostranně. V tom zápase naprosto dominoval a bylo to opravdu jednostranné. Nedal Verovi žádnou šanci. Trochu mě to překvapilo.“

Stejně tak Dvalishviliho překvapilo, že Suga po souboji neukázal na něj, ale na šampiona pérové váhy, se kterým by se prý rád utkal přímo ve Španělsku. „Byl jsem hodně překvapený. Říkal jsem si: ‚Co to ten chlap dělá?‘ Buď buď zticha, nebo nevyzývej někoho, kdo s tebou bojovat nechce. K tomuhle zápasu nedojde. Ilia je skvělý šampion, ale právě získal svůj pás. Teď UFC nedovolí, aby se tento zápas uskutečnil, protože je to první obhajoba titulu.

 

Seane, není to tak, že by vyčistil divizi nebo tak něco. Měl jsem mít ten titulový zápas dávno, ale dostal divizní šestku. Asi všichni chápeme, proč to tak bylo. UFC to podpořilo, protože to mělo příběh a všechno kolem. Teď je však řada na mně. 

Nyní je na řadě zápas se mnou. Samozřejmě mě velmi překvapilo, že na mě sám Sean neukázal. Vlastně jsem byl naštvaný, že mě nevyzval, ale místo toho vyzval Iliu. Ale všichni vidíme, že UFC a Ilia na to kašlou… Sean mě asi nemá rád a nechce se mnou bojovat. Já nevím. Já nevím. Je to chytrý chlap. Možná ve mně vidí nějakou výzvu. Od roku 2018 mě prostě ignoruje.“

Jak na Seanovu výhru reagoval zbytek světa? 

Jake Paul

Gratuluji Seane! Mladá legenda.

Alexander Volkanovski

Působivý výkon od Seana!

Steven Peterson

O’Malley je opravdu takový

Renato Moicano

Skvělý výkon Seana O’Malleyho! Mistrovský striking!!! A Chito je bojovník, jaká skvělá brada a srdce!!!

Andre Filly

Neuvěřitelný hlavní zápas. O’Malley předvedl nádherný výkon. Stále jsem hrdý Chita.

Aljamain Sterling

Ta rána do těla na konci mohla rozhodnout zápas!! Hnus! O’Malley dnes vypadal skvěle. V některých momentech se Chito vzchopil, ale Sean u mě vyhrál každé kolo.

Joe Joe Gianneti

SKVĚLÝ zápas! Šampion O´Malley drží nohu na plynu! A ten úder na tělo na konci, můj Chito!

Stephen Thompson

O´Malleyho finty a kontrola vzdálenosti jsou jedny z nejlepších ve hře!!!  

Charles Rosa

Mistrovský kousek! Působivý výkon šampiona!

Ben Askren

Mistrovský výkon Seana. Chito bojoval ze všech sil, ale neměl na to.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *