Zápasník UFC byl zatčen v Thajsku za ozbrojené přepadení! Oběť mučili

Zápasník UFC Khusein Askhabov (23-1) se měl v rámci nadcházejícího turnaje UFC Vegas 80 7. října v Las Vegas vrátit do oktagonu proti veteránovi pérové váhy Danielu Pinedovi, ale zdá se, že zápas je nyní ohrožen poté, co byl zápasník minulý týden zatčen v souvislosti s šokujícím ozbrojeným přepadením v Thajsku.

Hora svalů je pryč! Podvodník Liver King vysadil steroidy a výrazně splasknul

Khusein Askhabov a jeho bratr-dvojče Khasan Askhabov byli podle místních médií v Phuketu zatčeni za únos, mučení a vydírání. Oběť přepadení byla svázána s roubíkem v ústech, poté zbita a mučena, než útočníci utekli s několika osobními věcmi, mimo jiné s hodinkami Rolex nebo platební kartou.

Server Phuket News přináší podrobnosti případu. Třetího září se tři muži vloupali do vily patřící italskému turistovi, vytáhli ho z ložnice a poté mu zavázali oči a umlčeli ho roubíkem. Útočníci následně uprchli ze země. Z Phuketu odletěli do Dubaje a nyní se pravděpodobně nacházejí v Kazachstánu, ale italské oběti ukradli různé věci včetně: Jedny hodinky Rolex „Daytona“ v hodnotě přibližně 68 000 USD (cca 1,6 milionu), jedny hodinky Patek Philippe „Nautilus“ v hodnotě přibližně 107 000 USD (cca 2,5 milionu), jedny hodinky Graff v hodnotě přibližně  45 000 USD (cca 1 milion), Jeden Macbook, nový iPhone 13 a nový iPhone 14 a pár slunečních brýlí. Zatímco oba bratři mají působivé rekordy v MMA, velikost jejich online příznivců také vzbudila pozornost. Khusein Askhabov má totiž na Instagramu 5,2 milionu sledujících, což by z něj, pokud bychom to brali za bernou minci, dělalo jednoho z nejpopulárnějších zápasníků na světě. Pro srovnání Khamzat Chimaev má na Instagramu 6 milionu sledujících. Zatímco jeho bratr, který ještě nezápasil za žádnou velkou organizaci, má 4,9 milionu sledujících. To bude pro sourozence, kteří byli 5. září podle listu Phuket News zatčeni, jen slabou útěchou.

Není přesně jasné, jakou roli bratři Askhabovovi v útoku sehráli, ale Phuket News poznamenává, že: „Ital uvedl, že se s bratry Askhabovými poprvé setkal asi před rokem v plážové kavárně v Cherng Talay. V půlce minulého roku se začali přátelit.“ Vypadá to, že dvojčata jsou podezřelá z organizování únosu, vydírání a loupeže, i když je možné, že nebyla přítomna na místě samotného činu.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *