Zápasník šokoval, když ukázal výplatní pásku z turnaje UFC 293 v Austrálii

UFC

Veterán organizace UFC John Makdessi (18-9) nedosáhl při své nedávném zápase na turnaji UFC v Austrálii ideálního výsledku. V těsném zápase s Jamiem Mullarkeyem totiž nakonec padl na body. Makdessi se následně „pochlubil“ výplatní páskou z tohoto turnaje, která mezi fanoušky vzbudila hodně velký rozruch.


Terminátor narazil? Kdo si prý s Karlosem Vémolou „vytřel zadek“?

UFC 293 bylo pro kanadského „Býka“ Makdessiho dvacátou procházkou v oktagonu UFC. Bohužel pro rodáka z Halifaxu v Novém Skotsku utrpěl v zápase s Jamiem Mullarkeyem jednomyslným rozhodnutím svou devátou porážku v kariéře (celkově 18-9). Po svém prvním zápase v Austrálii byl Makdessi velmi naštvaný, když mu byly z jeho zápasové výplaty ve výši 58 000 dolarů strženy obrovské poplatky za daně. 

„Obětoval jsem tomuto sportu celý svůj život a dal jsem v sázku všechno,“ uvedl Makdessi v již smazaném tweetu, ve kterém také zveřejnil výplatní pásku. „Zatracená australská vláda a rozhodčí mě pěkně okradli.“
Na faktuře, kterou Makdessi sdílel, byly zobrazeny srážky za zdravotní péči, letenky a další, než mu federální daň sebrala dalších 45 procent z platu! Makdessimu tedy z původní částky 58 000 dolarů zůstalo jen 28 461,65 dolarů. Z 1 330 000 Kč tak měl rázem jen 652 000Kč, což je sakra rozdíl. Americké servery sice přišly po turnaji s informací, že Makdessiho výplata byla 150,000 dolarů, což by k jeho třináctileté kariéře v UFC dávalo smysl, ale pravda je bohužel jiná a mnohem smutnější.

Federální daní to navíc nekončí, protože Makdessi musí samozřejmě určitě odevzdat podíl gymu a manažerovi. Stejně tak musí pokrýt přípravu a další položky, takže mu nakonec zbyde jen opravdu zlomek toho, co původně dostal.


3 komentáře na “Zápasník šokoval, když ukázal výplatní pásku z turnaje UFC 293 v Austrálii”

  1. Jake Poul na vás jste zasrany zloději kteří chtějí jen vydělat a nezajímají je životy opravdových válečníků Dana White je zlodějská svině která jen bere prachy opravdových bojovníků

  2. Pingback: Novotný maloval čerta na zeď, ale nakonec možná Bryczek UFC vedení tak nenasr*l? | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *