Zápas na dohled?! Vyšetřovaný Gábor Boráros oznamuje velkou novinku

Gábor Boráros

Gábor Boráros byl v návaznosti na poslední zápas, v souvislosti s nímž dochází k vyšetřování podezřelých sázek, suspendován ze strany organizace FABRIQ MMA, kde k inkriminovanému souboji došlo, ale také ze strany organizace OKTAGON MMA, kde měl původně naplánovaný zápas v Liberci, který se však zrušil. Nyní to však vypadá tak, že ho i přesto uvidíme znovu v akci. Boráros totiž přišel s lišáckým řešením.

Perfektní náhrada za Peňáze! Čepa vyzval soupeř, který je vstupenkou do světové elity

„Ano, moji přátelé, budu zpátky,“ poslal Gábor Boráros před časem na svém IG profilu nadějný vzkaz, ke kterému ještě připojil dovětek v maďarštině, „Musíš být schopen žít se všemi svými obtížemi a zemřít s veškerou svou silou.“

Tou dobou to vypadalo spíše jako zbožné přání, ale ukazuje se, že měl vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva možná v rukávu plán, který dal nyní do chodu. „Již brzy. Tohle je jen začátek. Představujeme COMBAT X,“ začal totiž Boráros promovat profil nové maďarské organizace COMBAT X, jejíž je zřejmě promotérem společně s Őze Balázsem.

Dle příspěvků přímo na Borárosovu profilu to navíc vypadá tak, že se sám chystá do akce. Zdá se tedy, že Boráros situace kolem suspendace vyřešil hodně lišácky. Má v domácích organizacích stopku? Tak si založí vlastní organizaci, kde bude moct bojovat.

První turnaj by se měl odehrát na konci září (30.9.) a zatím je oznámen první zápas Molnár vs Urbina, ke kterému se prý výhledově přidají i další duely. Uvidíme tedy, zda do akce půjde i Boráros, což by se rozhodně nabízelo. 
  

Jak vidí promotér Novotný možný návrat do OKTAGONu?

„Gábor je specifická postava. Lidi mi teď vyčítali, že přišel v Bratislavě na turnaj a že jsme se pozdravili. Já nezapomínám. Na některé věci mám paměť jako slon. To, jaký jsi člověk, se ukáže v těch nejtěžších chvílích. Gábor je určitě ve složité životní situaci už nějakou dobu a je v ní určitě i kvůli slávě z MMA, kterou nebyl schopný pobrat tak, jak by ji nepobralo možná devět z deseti lidí. Zažil raketový vzestup, který je těžký pro každého,“ reagoval před časem Ondřej Novotný pro Extra.cz.

„My jsme spolu prošli cestu, kterou s nikým jiným znovu neprojdeme. A Gábor, ve chvíli, kdy bude zproštěn viny, pokud bude zproštěn, bude u nás mít otevřené dveře. Já jsem to Tipsportu rovnou řekl. Nebudu škrtat lidi jenom kvůli tomu, že mi to někdo řekne nebo bude případně vyhrožovat penězi. Já takový nejsem, Pavol takový není. Není to v našem DNA. Ten kluk pro nás a my pro něj jsme udělali strašně moc. Pakliže to udělal, je to persona non grata. Pakliže to neudělal a oni ho očistí, nebo to skončí hořkou chutí, že si lidi budou myslet, že to udělal, ale nebude to jak dokázat, nebude to trestné, dostane další šanci. Vy to nemusíte vypsat, brát na něj sázky, ale dokud já budu moct tomu klukovi pomoct se zachránit, vždy mu podám pomocnou ruku.“

Klíčové tedy bude, jak dopadne vyšetřování, které aktuálně probíhá a které ještě může trvat týdny, měsíce a klidně i roky.