Zakope se válečná sekera a doručí tak Clash nejsledovanější zápas v Česku?

Clash

Organizace RedFace nám na začátku září nabídla svou druhou akci, na které se měl původně jako host objevit i Íránský Hulk, který si zde měl vyhlédnout svého soupeře. Těsně před odletem do ČR se však objevila zpráva o tom, že skončil v nemocnici a na turnaj tedy nedorazí. Obr už je však evidentně v pořádku, protože poslal výzvu směrem k Bendovi, který se soubojem souhlasí, ale má to jeden velký háček, který je naštěstí řešitelný.


 

Ondřej Novotný prozrazuje, za kolik by ne/prodal organizaci OKTAGON MMA

„V první řadě by mě zajímalo, jak na mé jméno vůbec přišel. Co jsem ale četl rozhovor s ním, prý mu o mně někdo v Česku řekl, určil mě jako tu největší výzvu pro něj. Že mě Hulk vyzval, mi každopádně nevadí, svým způsobem mi to naopak lichotí. Moc rád bych toho využil. Jsem totiž přesvědčen o tom, že by to byl ten nejsledovanější zápas v Česku,“ rozpovídal se Benda pro Kaocko.

Benda se tedy souboji nebrání a naopak ho vítá, ale háček je v tom, že Benda patří pod křídla Clash of the Stars s Hulk zase pod křídla RedFace, což jsou vzájemně si konkurující subjekty. Ani to by však prý nemusela být až tak velká překážka, jak to může na první pohled vypadat.
   

„Jediný způsob, jak by k tomu zápasu mohlo dojít, je to, že by si obě strany spolu sedly a vymyslely nějakou kolaboraci. Alespoň na tenhle konkrétní zápas. Já osobně to jako až tak nereálné nevidím, vždyť má Hulk na Instagramu milión sledujících. I když je to obrovský bizár, ten zápas by zajímal strašnou spoustu lidí, byl by to suverénně nejsledovanější souboj v Česku.

Ve výsledku by to tak bylo ku prospěchu všech. Je to ale všechno o tom, zda si kluci z Clashe a ti z Red Face dokáží spolu sednout a udělat nějaký kompromis, aby to fakt vyšlo. Pak už je čistě na nich, zda bych já šel na jeden zápas do Red Face nebo Hulk do Clashe, do toho já nechci a ani nemohu kecat. Zároveň chci ale zdůraznit, že já se tomu zápasu určitě nebráním.“

Uvidíme tedy, jak se celá situace nakonec vyvine, ale vůle na stranách bojovníků určitě je. Teď je jen otázkou, zda to tak bude i na straně promotérů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *