Záděra se dnes představí na turnaji RCC Fair Fight! Kde turnaj sledovat?

Elitní český postojář Patrik Záděra se dnes v sobotu 3.2 představí na dalším galavečeru ruské organizace RCC Fair Fight, kde ho čeká velká výzva. Záděra se v minulosti například blýsknul vyrovnaným soubojem s Václavem Sivákem, ve kterém neúspěšně zabojoval o titul RFA. Zvítězil však také na turnajích Enfusion, čehož si všimla i organizace RCC Fair Fight.


Exhibiční money fight v Clash po konci kariéry? Vémola má jasnou odpověď

Český postojář Patrik Záděra absolvoval v minulém roce hned čtyři zápasy, ve kterých vybojoval tři vítězství a jednu porážku. Jednou se představil v RFA a třikrát na turnajích Enfusion. Reprezentant pražského Spejbl Gymu se nyní chystá na velkou zkoušku, která ho čeká na turnaji RCC Fair Fight 24, který se koná už tuto sobotu 3. února. 

Dnes se v Jekatěrinburgu uskuteční další mezinárodní turnaj v kickboxu RCC Fair Fight 24. Patrika Záděru dnes čeká souboj s domácím zápasníkem Rodionem Sheremetem. Ten je v užším výběru RCC AWARDS nominován na nejlepší knockout pětiletky. V roce 2022 tvrdě ukončil Nikitu Kurbatova. Sheremet má na kontě také výhru nad tvrdým ranařem Eduardem Fatykovem a vítězství nad špičkovým Číňanem Wuanxingem Zhangem.  
Zástupce pražského Spejbl Gymu Patrik Záděra je špičkový kickboxer s výborným kardiem. V Rusku je Patrik známý díky zápasu s bojovníkem ONE FC, bývalým šampionem RCC Fair Fight Mamukou Usubyanem. „Třeba Mamuka Usubyan bude debutovat v únoru na turnaji ONE FC, to je ten kluk, který sice vyhrál s Patrikem Záděrou, ale čekal jsem spíš extra-round. Patrik předvedl krásný výkon a věřím, že i on už brzy dostane možnost vyzkoušet si organizaci Fair Fight. Jeho debut v RCC Fair Fight by mohl přijít na únorovém turnaji,“ prozradil na konci minulého roku zástupce EGO Combat Martin Wodecki a jak řekl, tak se také stalo. 

Turnaj RCC Fair Fight 24 proběhne tedy dnes v sobotu 3.2. a celý galavečer můžete sledovat už od 13:00 našeho času skrze tento odkaz.

RCC Fair Fight 24 – Fight Card: 

Aleksei Ulianov vs. Jamal Yusupov – Prozatímní titul RCC Fair Fight 70 kg

Zhora Akopyan vs. Andrey Elin

Arseniy Smirnov vs. Ariel Machado

Nikiza Kozlov vs. Matheus Nogueira 

Denis Burmatov vs. Sergei Krutelev – RCC XTREME Rules

Vladimir Tulaev vs. Masoud Minaei – RCC XTREME Rules

Nikita Minin vs. Dimitry Khabibullin – RCC XTREME Rules

Mladen Kujundžić vs. Ivan Petrenko

Patrik Záděra vs. Rodion Sheremet – RCC XTREME Rules

Abdulmalik Mugidinov vs. Ibragim Abdulmezhidov – RCC XTREME Rules

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *