Začíná trápit? Netrucující Ondřej Novotný reaguje na Viktora Peštu

Novotný Pešta

Když se mezi MMA fanoušky mluví o tom, jaké největší zápasy domácích borců bychom mohli dostat, tak se vždy hodně zmiňovala odveta Kincl vs Vémola 2, na kterou nakonec nedávno došlo, nebo souboj UFC veteránů Vémola vs Pešta. O tomto duelu se v minulosti hodně mluvilo, ale nakonec na něj nedošlo a vypadá to tak, že už ani nedojde. Terminátor totiž výhledově končí a organizace navíc není úplně otevřená tomu, aby se Pešta do OKTAGONu vrátil.

Úspěch se neodpouští? Novotný líčí, jak se UFC vrhá na OKTAGON

„Pešta, jestli nebyl na výběr Vémolovi?“ reagoval Ondřej Novotný na dotaz v rámci svého vysílání. „To opravdu nebyl. Dá se se mnou vyběhnout jen párkrát za život. Já jsem Viktorovi nabízel hodně krát dveře… Nedávno mi psal a omylem jsem mu neodepsal, teď jsem si na to vzpomněl. Viktor Pešta je teď bojovník KSW. Přeju mu vše dobré, ale v momentě, kdy jsme se spolu chtěli bavit, tak si několikrát vybral jinak. Řekněme, že ani ne tak mně, ale lidí okolo mě v OKTAGONu se některé věci asi i dotkly. V životě nemůžeš mít všechno.“

Zdá se tedy, že vedení organizace už není moc nakloněno tomu, aby se Pešta do OKTAGONu v budoucnu vrátil. Třecí plochy vlastně začaly už před lety, kdy byla oznámena odveta Pešta vs Puetz 2, kterou však právě Viktor pohotově odmítl s tím, že se soubojem oficiálně nesouhlasil a že nemá ani platný kontrakt. O tom se následně evidentně jednalo, ale Pešta si nakonec vybral PFL, kde přišly dvě tvrdé prohry. Následně se domluvil s KSW, kde ho v září čeká premiéra.
Co o možném návratu do OKTAGONu říká Pešta?

„OKTAGON mi udělal nabídku, ale řekněme si to na rovinu, po finanční stránce to byla mizérie. Smlouva, kterou mi nabídlo KSW byla lepší nejen finančně, ale hlavně mi nechává jistou volnost a možnost zápasit i jinde. Takže teoreticky bych stále mohl zápasit i v OKTAGONu a s tím jsem je i nedávno kontaktoval, ale zdá se, že Ondra trucuje,“ reagoval Pešta pro CNN Prima News a vysvětlil, že by teoreticky ještě v OKTAGONu startovat mohl.
 

Peštovo vyjádření se samozřejmě dostalo i k promotérovi, který na něj teď v rámci svého vysílání reagoval, „Musím říct, že mě ten Viktor trochu začíná trápit. Já trucuji? To jsme se hodně nasmáli. Viktor se na nás jakože usmál a řekl si o zápas a my teď máme být všichni nadšení, že u nás chce bojovat, zatímco čeká na nějaký zápas? To mi přijde skoro… Pak ještě, že já trucuji, když má smlouvu někde jinde. To je velmi zvláštní. Vím, že to tak často vypadá, ale není to jen o mně. Máme nějakou shodu v rozhodování a jsme už velká firma.“

Na návrat Pešty to tak spíše nevypadá. V souvislosti s těžkou váhou se také hodně skloňuje jméno prvního OKTAGON šampiona Martínka, který je však aktuálně také v KSW, kde si kráčí vstříc výzvám a vytoužené titulové šanci.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *