Wow! Ředitel White jen tak mezi řečí potvrdil mega přestup a 4 skvělé bitvy

White

Po měsících spekulací (a nechtěném úniku informací na internet) míří bývalý Bellator bojovník Michael Page do UFC. Anglický zápasník Michael Venom Page (21-2) tento rok oznámil, že mu skončila smlouva s organizací Bellator a rád by se porozhlédl po novém působišti. Fanoušci si již dlouhou přejí, že Page uvidí v organizaci UFC a tomu také nahrávala uniklá fotka UFC, na které měla organizace připravený zápas Michael Page vs Kevin Holland. Ovšem Page se minulý týden objevil také na turnaji PFL, kde si také střihnul staredown s Cedricem Doumbem. Na sociálních sítích se tak začaly šířit spekulace, jestli Page s organizací UFC opravdu smlouvu podepsal, ale nyní tuto informaci potvrdil výkonný ředitel UFC Dana White.


Ondřej Novotný kriticky reaguje na výkon bývalého šampiona Budaye

Výkonný ředitel UFC Dana White oznámil Pageův podpis na pozápasové tiskové konferenci po skončení turnaje UFC 296. Michael Page se utká s Kevinem Hollandem na velkém galavečeru UFC 299, který se koná 9. března v Kaseya Center v Miami.

Zápas Page vs. Holland by neměl být šokem pro skalní MMA fanoušky, kteří zápas zachytili na tabuli, kterou má UFC ve své místnosti v lasvegaském sídle. White, který obvykle nerad oznamuje zápasy na tiskových konferencích, udržel dobrou náladu a oznámil trojicí nových zápasů pro galavečer UFC 299, kterému vévodí souboj o titul v bantamové váze mezi šampionem Seanem O’Malleym a Marlonem Verou, který bude zároveň odvetou. 

Pro tento galavečer byl oznámen také souboj Ian Garry vs. Geoff Neal. Původně se měli utkat už na turnaji UFC 292, ale Neal musel z neznámých důvodů odstoupit a nahradil ho Neil Magny, kterého Garry porazil na body. Garry se měl na galavečeru UFC 296 utkat s Vicentem Luquem, ale kvůli zápalu plic musel odstoupit a UFC se rozhodla pro jiný souboj. 

Song Yadong se na stejné kartě utká s bývalým šampionem Petrem Yanem. Gilberta Burnse pak vyzve talentovaný Jack Della Maddalena. 

UFC 299 – Fight Card:

 Sean O’Malley vs. Marlon Vera –  bantamweight title

Gilbert Burns vs. Jack Della Maddalena

Jailton Almeida vs. Curtis Blaydes

Ian Machado Garry vs. Geoff Neal

Song Yadong vs. Petr Yan

Pedro Munhoz vs. Kyler Phillips

Asu Almabaev vs. CJ Vergara

Maycee Barber vs. Katlyn Chookagian

Rafael dos Anjos vs. Mateusz Gamrot

Lauren Murphy vs. Karine Silva

Kevin Holland vs. Michael Page

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *