Wow! Conor McGregor mění plány a oznamuje nový skvělý zápas

Conor McGregor

Na návrat bývalého dvojnásobného šampiona Conora McGregora v podstatě čekáme od chvíle, kdy se v rámci trilogie s rivalem Poirierem ošklivě zranil a musel tak na operaci nohy, která si vyžádala dlouhou pauzu. Od té doby jsem se dočkali hned několika možných slibů, kdy by se mohl Ir vrátit do klece, ale ani jeden z nich nakonec nebyl naplněn. Nyní však přeci jen svitla naděje, že bychom mohli McGregora relativně brzy vidět zpět v boji.


Tvůrkyně pikantního obsahu se s tím nemazala a znovu Clash fandům ukázala své zbraně

Sám McGregor na konci roku 2023 avizoval, že se vrátí v polovině roku 2024 a jeho soupeřem bude Michael Chandler, se kterým se utká ve střední váze, což mnohým vyrazilo dech. UFC ředitel Dana White však na poslední tiskové konferenci popřel, že by se Ir vracel do boje právě na konci června, čímž znovu vyvolal vášnivé diskuze o tom, jak to tedy bude?

Nápovědu nám nabídl sám Conor McGregor, který vzkázal, „Zpečetil jsem dohodu. McGregor na 300.“ Právě o jubilejní turnaj UFC 300 se Conor v poslední době hodně hlásil, ale zdálo se, že jeho přání nebude vyslyšeno. Vedení si totiž McGregora evidentně chtělo „pošetřit“ na jinou kartu, ale nakonec to možná dopadne tak, že žolíka bude muset zahrát, protože žádný lepší souboj, který by fanoušky zvedl ze židle, se pro UFC 300 asi nenabízí.
„Přijal jsem. Vidíme se brzy,“ reagoval navíc Michael Chandler, takže se zdá, že bychom se brzy mohli dočkat oficiálního oznámení. Zatím však nejásejte, protože dobře víme, jak to s Conorem bývá. Dokud vše oficiálně nepotvrdí UFC, tak to nemůžeme brát jako jistotu. Rozhodně by však tento plán dával jasný smysl.

UFC 300

? Conor McGregos vs. Michael Chandler ?
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan

Justin Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *