White reaguje na bitvu Volkanovski vs Topuria a má pro nového krále dobrou zprávu

White

Bitva Volkanovski vs Topuria byla takovým tím zápasem, u kterého si jste jistí, že to bude atraktivní a hodně napínavá podívaná, což se nakonec splnilo. Sice jsme dostali „jen“ necelá dvě kola, ale ta stačila na to, aby Ilia ukázal, jak komplexní borec je a jak velké granáty má v rukách. Volkanovski si vše hezky hlídal, tedy až do chvíle, kdy tvrdě inkasoval a byl konec.


 

Jak vypadaly bodové lístky titulového zápasu Mircea vs Brichta?

„Kolem tohohle zápasu viselo hodně otazníků. Ilia totiž nikdy nebyl v podobném zápase a nebyl vystaven podobnému tlaku. Vůbec se to na něm však nepodepsalo. Nemohl vypadat lépe. Navíc se prosadil proti Volkanovskimu, který předvedl také skvělý výkon. Bylo to hodně vyrovnané. Topuria však nakonec dominoval.

Ilia chce jít do Španělska a já to chci taky. Zamíříme do Španělska. Jestli tam bude jeho první titulová obhajoba? Pokud dokážeme zajistit odpovídající místo, tak proč ne. Budeme na tom pracovat,“ reagoval Dana White, který potvrdil, že se Španělsko dostalo na UFC mapu.

Zatím není nic jisté, ale se šampionem jako je Topuria se určitě vyplatí zamířit na nové území a zkusit získat nové fanoušky, což je pro evropské MMA skvělá zpráva.
 

Topuria a jeho reakce na výhru

„Jsem tak moc šťastný. Jsem moc šťastný. Lidé ti mohou říkat, že to nedokážeš a mohou o tobě pochybovat, ale koneckonců potřebuješ jen sám sebe. Když se rozhodneš a dáš do toho vše, tak dokážeš cokoliv. Je potřeba jen makat a věřit a pak je všechno možné. Podívejte se na mě!

Věřil jsem svým schopnostem. Opravdu jsem se na tenhle zápas nadřel. Makal jsem a věděl jsem, že jednoho dne budu UFC šampion. Je jedno, co máte za sebou, protože mnohem důležitější je to, co máte před sebou,“ nabídl nový šampion pérové váhy motivační řeč, která možná mnohé inspiruje.

Topuria v mnohém připomíná Conora McGregora a jeho vzestup v rámci UFC. A právě k hvězdnému Irovi nový král směřoval svůj vzkaz, „Dano, je na čase vzít UFC do Španělska. Conore, pokud máš pořád nějaké koule, tak si to s tebou rád dám ve Španělsku.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *