Vyléčený Vlk Chimaev má špatnou zprávu pro Seana Stricklanda a ostatní borce

Chimaev Strickland

V návaznosti na souboj Chimaev vs Usman, který se domlouval doslova na poslední chvíli, se mluvilo o tom, že vítěz automaticky dostane titulovou šanci. Kamaru sice svou kůži nedal zadarmo, ale nakonec se z výhry radoval Vlk, kterému však titulový duel potvrzen nebyl. Khamzat totiž znovu musel řešit zdravotní problémy, takže se domluvila bitva Strickland vs Du Plessis, ve které Chimaev přeje spíše aktuálnímu šampionovi, se kterým by se rád utkal.


 

Velké zklamání? Kyselý promotér Novotný reaguje na Juráčkův přestup do KSW

„Měl by se bát,“ řekl Chimaev v rozhovoru s Mohammedem Hidžábem na jeho kanálu na YouTube. „Přijdu si pro něj.“

Chimaev by se rád co nejdříve vrátil do boje, protože chce motivovat ostatní Muslimy, kteří teď prý prochází těžkými časy, „Chceme udělat radost některým lidem, kteří procházejí těžkými časy. Já, Khabib Nurmagomedov, Belal Muhammad a další, víme, že nás sledují Muslimové a také děti, které chtějí být jako my. Chtějí být silnými lidmi, takže jsme pro ně motivací. Snažím se tedy být dobrým vzorem a jít příkladem.

Sean Strickland, všichni tihle kluci v divizi, by se nás měli bát. My totiž nebojujeme jen za nás jako oni, my bojujeme za všechny muslimy, což nám dodává sílu.“
Chimaev by se rád utkal speciálně se Stricklandem, se kterým v minulosti trénoval, ale klidně se může stát, že bude nakonec bojovat s Du Plessisem. Sean má teď zápas. Má proti sobě dobrého bojovníka, který je Dricus du Plessis. Pokud vyhraje proti tomuto chlapíkovi, určitě si to pak dáme spolu. Na 100 procent by to tak mělo být. Slíbili mi ten zápas. Teď si počkáme a uvidíme, kdo ten zápas vyhraje a převezme pás šampiona divize.“

Už příští týden se tedy na turnaji UFC 297 rozhodne, kdo bude další soupeř pro Vlka Chimaeva. Kdy by na titulovou bitvu mohlo dojít? To záleží na tom, jak blížící se titulová bitva proběhne, ale někdy v létě bychom se mohli dočkat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *