Vyhrožoval komisaři smrtí a byl opilý? Jon Jones reaguje na obvinění a nabízí důkaz

Jon Jones je příkladem sportovce, který dostal do vínku obrovský talent a potenciál, ale i démony, které mají dar náležitě vyvážit. Jen těžko bychom v krátkosti shrnuli všechny kauzy, které Bones natropil. Za zmínku však rozhodně stojí autonehoda, od které utekl, porušení anti-dopingových pravidel a nebo údajné domácí násilí. Jones hned několikrát sliboval, že se změní a opravdu to tak vypadalo, ale nakonec vždy přišla nějaká další kauza. V té poslední je však nevinně?


VIDEO: Obrovská smůla! Podívejte se na video, jak se Hill nepříjemně zranil

Podle zdroje ABQ RAW, který se stará o novinky ohledně Albuquerque, kde Jones žije, obdržela tamní policie stížnost od anti-dopingového komisaře, který se od Jonese snažil získat vzorky. Šampion těžké váhy mu však údajně vyhrožoval smrtí a násilím, přičemž působil jako pod vlivem, což u Jona není zdaleka první případ. Před lety byl například policejní hlídkou kontrolován kvůli údajné střelbě. Záběry tehdy ukazovali Jonese úplně mimo.

Komisař, který stížnost podal, pracuje pro agenturu Drug Free Sport International, která se po ukončení spolupráce s USADA stará o UFC testování. Incident se údajně stal minulý měsíc, ale komisař obvinění vznesl až teď. Podle zmíněného zdroje policie už celý případ vyšetřuje. Zatím však nebylo vydáno žádné oficiální stanovisko.

Pokud se prokáže, že Jones komisaři skutečně vyhrožoval, tak by z toho mohl mít velké problémy. Nejedná se totiž ani zdaleka o první incident. Komisaři navíc mají výsadní postavení, takže by se jakýkoliv odpor vůči jejich činnosti neměl tolerovat. Uvidíme tedy, co dalšího se dozvíme.
  

Jones reaguje a nabízí důkaz

„Chci se vyjádřit ke zprávám o tom, že jsem údajně vyhrožoval smrtí anti-dopingovému komisaři a vzal mu telefon. Chci upřesnit, že existuje videozáznam, na kterém oba komisaři po testování odcházejí z mého domu, kde jsme si ještě plácli a objali se. Přestože jsem byl frustrovaný z neprofesionality a z frustrace jsem použil vulgarismy, skončilo to přátelsky a smírně, vůbec nic výhrůžného. Ve skutečnosti jsem doma slavil narozeniny kamaráda a věřím, že je naprosto normální slavit v pohodlí domova.

Musím však říct, že tento konkrétní komisař  se choval dost neprofesionálně a dokonce porušil standardní protokol spolu se zákony HIPAA. Za dvacet let, co se podrobuji v testovacím programu, jsem se s takovým pracovníkem ještě nesetkal,“ reagoval Jones, který nabídl i video z momentu, kdy komisaři z jeho domu odchází.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *