Vyfoukl Procházkovi hlavní kartu a teď chce ještě výš? Nespokojený Nickal vyhlásil válku divizi

Nickal

Otvírák hlavní karty na jubilejním turnaji UFC 300 měl být původně duel Procházka vs Rakič. Jenže na poslední chvíli jejich místo přebral zápas Bo Nickala s Codym Brundagem, což u řady fanoušků vyvolalo velkou vlnu nevole. Vítěz a nadějný prospekt střední váhy Nickal si nakonec připsal velmi dominantní vítězství a následně poslal jasný vzkaz celé divizi.


Poznali byste ho? Zarostlý a pohublý „Survivor“ Pirát vysvětluje, proč už je doma

Od první do poslední minuty měl osmadvacetiletý Bo Nickal zápas pod kontrolou. Velmi nadějný talent jasně potvrdil roli největšího favorita turnaje a připsal si tak své teprve šesté kariérní vítězství. Napříč velmi přesvědčivým výkonem byl ale sám se sebou zklamaný. „Za svůj výkon jsem se popravdě trochu styděl. Čekal jsem, že toho chlapa porazím o několik tříd a vypnu ho. Na druhou stranu to byla dobrá zkušenost a jsem za ni rád,“ zhodnotil zápas bezprostředně po svém dalším bezchybném výkonu.

Američan má zatím velmi specifickou a svým způsobem nevídanou MMA kariéru. Do UFC se dostal zhruba po půl roce od svého profesionálního debutu, přičemž si střihl hned dvě výhry v Dana White’s Contender Series. Tento víkend se také poprvé v životě podíval do druhého kola.

Stoprocentní finish rate a šestizápasová šňůra výher ho tak staví do velmi zajímavé pozice střední váhy. „Jsem vděčný za všechny lidi, kteří mě podporují. Čím víc takových zápasů vyhraju, tím víc budu stoupat nahoru a dominovat. Všichni mě budete milovat! Dejte mi kohokoli v divizi, jdu si pro vás,“ poslal člen American Top Teamu zprávu celé divizi.

Rodák z Colorada má za sebou hodně úspěchů především z wrestlingu, ve kterém získal titul mistra světa do třiadvaceti let a také hned několikrát vyhrál národní wrestlingový šampionát pod hlavičkou NCAA. Nechme se překvapit, jak si bude Nickal stát proti výše postaveným bojovníkům v žebříčku.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *