Volk je GOAT! Zápasníci reagují na další obhajobu Volkanovského

Volkanovski

Alexander Volkanovski si připsal pátou obhajobu titulu UFC v pérové váze po skvělém výkonu proti prozatímnímu šampionovi Yairu Rodriguezovi v hlavní zápase UFC 290. Byla to však další připomínka Volkanovského dominance v pérové váze, která na ostatní zápasníky náležitě zapůsobila. Jaké byl jejich reakce?

Jones vyjádřil respekt novému kamarádovi Adesanyovi

Daniel Cormier 

Je prostě zatraceně dobrý! 

Stephen Thompson

Volk je GOAT pérové váhy. Klidný, chladný, vypočítavý. Rád bych ho viděl proti talentům z lehké váhy!!

Damien Brown

Co si myslíte o tom střetu hlav…? Volk vyhraje tak jako tak, ale je to bod, který se bude diskutovat…

Brad Tavares

Bez urážky ostatních šampionů, ale Alex Volkanovski je nejlepší. Každým zápasem se zlepšuje!!! Jednička P4P!

Belal Muhammad

Ta hlavička určitě hrála roli

Pennie Kianzad

Nádherné ukončení! 

Kenny Florian

Volk dnes večer předvedl Master Class v MMA. Dnes večer si vzal do parády extrémně silného a nebezpečného Yaira Rodrigueze.

Brendan Allen

Volk je prostě malý zabiják! Další skvělý výkon! Gratuluji 

Matt Schnell

Volkanoski nemá žádnou slabinu! #P4P 

UFC 290 – Výsledky:

 •  A. Volkanovski  def  Yair Rodriguez  KO/TKO, 4:19 R3
 •  Alexandre Pantoja  def  Brandon Moreno  Split Dec
 •  Dricus Du Plessis  def  Robert Whittaker  KO/TKO, 2:23 R2
 •  Dan Hooker  def  Jalin Turner  Split Dec
 •  Bo Nickal  def  Val Woodburn  KO/TKO, 0:38 R1
 •  Robbie Lawler  def  Niko Price  KO/TKO, 0:39 R1
 •  Tatsuro Taira  def  Edgar Cháirez  Unanimous Dec
 •  Denise Gomes  def  Yazmin Jauregui  KO/TKO, 0:20 R1
 •  Alonzo Menifield  def  Jimmy Crute  Sub, 1:55 R2
 •  Vitor Petrino  def  Marcin Prachnio  Sub, 3:42 R3
 •  Cameron Saaiman  def  Terrence Mitchell  KO/TKO, 3:10 R1
 •  Jesus Aguilar  def  Shannon Ross  KO/TKO, 0:17 R1
 •  Esteban Ribovics  def  Kamuela Kirk  Unanimous Dec


5 komentářů na “Volk je GOAT! Zápasníci reagují na další obhajobu Volkanovského”

 1. Pingback: Velmi divoké bodování a respekt od nového šampiona | MMA Shorties

 2. Pingback: Zaslouží respekt! Reakce na okysličeného Dricuse a "opilého" Adesanyu

 3. Kikg of Koks: “ … zápas Volkanovski x Kejta by byl extrémně zajímavý, ale chybí k tomu příběh. Příběh je pro nás tím nejdůležitějším. Naši fanoušci to prostě tak chtějí, zvykli si, že jsem příběhová organizace a příběh je tím nejdůležitějším faktorem pro matchmaking a zážitek našich fanoušků, pro které to všechno děláme. Tak prozatím říkám, že nemáme zájem. Zápasníky musíme nejdříve vypromovat a až nastane čas, tak neříkám, že k tomu zápasu nemůže dojít. Ale těch okolností se musí sejít víc. Moderní MMA není jen o zápasnících, výkonech, respektu, ale je to o správném načasování. Za Oktrganizaci říkám, že Volkanovski není pro nás v současné chvíli zajímavý. Samozřejmě jsem v kontaku s jeho manažerem, který vidí pro Volka novou motivaci v přestupu z, řeknu to upřímně, jak jste u mě zvyklí, vyčpělé UFC, která už nedokáže doručovat kvalitu a šou, na kterou jsou fanoušci naladěni. Kdo sleduje sociální sítě, tak s námi musí souhlsit, že Volk nemá tu potřebnou sledovanost a dosah, na kterém by se dal postavit titulový zápas. (V tento moment si nosem potáhne bílý prášek s názvem BIO stimulátor výkonu). Ať chcete nebo nechcete, a mnozí naši hejtři chtějí i nechtějí, náš šampion Kejta je mnohem zajímavější. Určitě všichni víte, co mám na mysli a kdo to neví, tak nerozumí modernímu MMA nebo nemá dokonalý pohled, který mám já s Pájou. My jsme světová organizace, nezpochybnitelná jednička napříč organizacemi. Něco jako P4P, kterým je díky skvělým výkonům v naši svétové organizaci Váklav Baba jaga Perník. Řeknu to možná příliš tvrdě, ale dokud Volk nezačne své soupeře urážet, urážet jejich rodiny, kulturu země, ze které jeho soupeř pochází, … tak u nás šanci nedostane. Pochopil to i náš bývalý nezpochybnitelný šampion David Kozma, který také v minulosti těžil převážně ze sportovní kvality, trashtalk nebyl jeho doménou, ale nakonec projevil dostaek inteligence a přizpůsobil se. Jeho hláška „Apollo, ty demente“, kterou jsme umělecky s našim skvělým týmem vytrhli z kontextu, se stala legendární. samozřejmě jen díky naši vzájemné spolupráci, protože beze mě by Kozma nikdy šampion nebyl. Ano, neříká se mi to těžce, ale jsem takový „Otec českého MMA“ a žádný hejtr s tím nic neudělá. (znovu natáhne nosem BIO stimulátor výkonu – samozřejmě legální přírodní doplněk od sponzora Ivoška). Jako promotér, který každé ráno začíná otázkou před svým kouzelným zrcadlem, „zrcadlo, zrcadlo, která organizace je nejlepší na celém světě a kdo je na světě nejlepší promotoér, komentátor, tlumočník, uvaděč, mluvčí“, bych měl pro Volka radu, kterou mu dám zadarmo, samozřejmě potom, co bude muset shlédnou tunu otravných reklam. Ta rada zní: „Jdi do supermarketu do oddělaní ovoce, jdi ke krabicím s banány a křič na celý obchod: „Kejta, where are you?“ – opakováno 10x. Tato jediná věta, myslím za sebe i Páju, tě dělí od možnosti bojovat o nejcenější pás MMA planety – pás MÉ organizace.
  Toto prohlášení je zakončeno další dávkou přírodního BIO stimulátoru výkonu.
  …..
  A co na to Kejta? Ten vynoří hlavu v oddělení masných výrobků a řekne – samozřejmě česky, protože český fanoušek, který často platil PPV za přenosy, které jsme díky našim technickým chybám nedokázali platícím doručit, nás dostal na výsluní: „Hej Volku, ty demente, proč hledáš Kejtu v ovoci, když je to Kejta?
  Garantuju vám, že tohle by mělo opravdu šampionský dosah na sociálních sítích a analýza, kterou si pravidelně zpracovávám před svým kouzelným zrcadlem, mi dává za pravdu. Ostatně jako vždy.
  Tak nějak bych to viděl 🙂

 4. Pingback: Stížnosti a sebevědomé řeči? Trenér se zamýšlí nad tím, co Lee udělal špatně

 5. Pingback: Chová se jako klaun! Du Plessis reaguje na rivala Adesanyu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *