Vlk Chimaev se s tím vůbec nemazal! Podívejte se, co řekl o ostatních bojovnících

Chimaev

Na začátku UFC kariéry měl Khamzat Chimaev pověst borce, který by nejradši zápasil každý měsíc, což se mu zpočátku dařilo, ale poté přišly zdravotní problémy a další komplikace a jeho tempo přeci jen výrazně ochladlo. V poslední době je tak spíše známý tím, že neustále někoho vyzývá a že ochotně posluhuje čečenského diktátorovi, kterého dokonce po souboji s Usmanem požádal, aby mu dal možnost jít bojovat se zbraní s Izraelci. Chimaev se s tím opravdu nemaže.


 

Tak to byla rychlost! Vašek Mikulášek už zná svého prvního Clash soupeře?

Chimaev, který má za sebou duel s Usmanem, po kterém se více mluvilo o tom, jak skvělý výkon Kamaru předvedl, i když bral zápas na poslední chvíli a v jiné váze, než o tom, že Vlk uspěl a získal cenný skalp, dostal klasický úkol. Měl totiž ostatní bojovníky z UFC popsat jen několika slovy a je jasné, že se s tím Khamzat vůbec nemazal.

Colby Covington – Klaun

Jorge Masvidal – Falešný gangster

Kamaru Usman – Dobrý bojovník

Shvavkat Rakhmonov – Dobrý bojovník

Alex Pereira – Vystrašený chlapec

Robert Whittaker – Dobrý kluk

Sean Strickland – Zábavný týpek

Conor McGregor – Showman

Chimaev se tedy opřel do Covingtona, Masvidala i Pereiry, tedy do třech bojovníků, se kterými se nejspíš nikdy nesetká. Jen těžko totiž shodí do welteru, ve kterém naposledy extrémně převážil, kvůli čemuž se musela předělávat celá hlavní karta. Do polo-těžké váhy by sice mohl, ale ne na titulový zápas. Nejpravděpodobnější je souboj s vítězem duelu Strickland vs Du Plessis, tedy šampionem střední váhy.
    

Podobný úkol dostal před rokem, když byl ještě šampionem střední váhy, Alex Pereira, který většinu borců chválil, ale na Chimaeva má evidentně spadeno. Vlk ho nyní znovu vyzýval, protože cítí šanci, že by se mohl relativně snadno chopit titulu, ale na to nedojde. Navíc se ozval Jiří Procházka, který prý Vlka v polo-těžké váze rád přivítá, což Chimaev odmítl a tím výměna skončila.

Robert Whittaker – válečník

Jon Jones – válečník

Jamahal Hill – dobrý

Jiří Procházka – velmi dobrý

Israel Adesanya – válečník

Khamzat Chimaev – psí prdel


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *