Vítěz Procházka vs Rakić bude muset počkat! Teixeria odhaluje, s kým půjde Pereira po Hillovi

Teixeria

Alex Pereira už v UFC překonal celou řadu rekordů, ale nyní má v hledáčku další. Rád by totiž stanovil rekord v nejkratší době mezi dvěma titulovými obhajobami. Aktuálně víme, že ho čeká zápas v polovině dubna na turnaji UFC 300, na což by Poatan rád navázal hned v květnu na turnaji UFC 301. Jednoho soupeře už známe, tím je Jamahal Hill, ale kdo by přišel na řadu jako další? Teixeira má jasno.


 

„Na dlouhou dobu poslední,“ oznámil OKTAGON promotér Novotný loučení

„Bavili jsme se s UFC a vypadá to, že dalším titulovým vyzývatelem hned po Hillovi bude Magomed Ankalaev, takže kdokoliv vyhraje zápas Procházka vs. Rakič, ten si bude muset na svou šanci zjevně počkat. Alex je skvěle připravený, motivovaný jako nikdy, aby ukázal, co se v něm skrývá. Pevně věříme tomu, že Hilla porazíme. Alex napraví to, co já jsem jako zápasník nedokázal. Musím říct, že jsem se za svou kariéru ještě nesetkal s větším profesionálem. Alex je velice šikovný v tom, co dělá. Jednak je to naprosto špičkový postojář a jednak se chce také pořád učit nové věci. Pakliže mu tento elán vydrží, tak nevidím v polotěžké váze nikoho, kdo by ho dokázal zastavit,“ cituje Teixeiru topfight.

Ankalaev dává jako další soupeř jasný smysl. Vítěz souboje Procházka vs Rakić navíc jistě bude potřebovat čas léčení a další přípravu, takže by to koneckonců vyšlo dokonale. Klíčové tedy bude, jak dopadne bitva Pereira vs Hill. Pokud by Alex rychle a jasně vyhrál, tak by UFC 301 mohl stihnout.

 

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan 

Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan 
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Holly Holm vs. Kayla Harrison
 Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
 Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *