VIDEO: Vtípek se málem změnil v katastrofu! Pereira má totiž kladiva vždy připravená

Pereira

Alex Pereira se během krátké doby vypracoval na jednu z největších hvězd organizace UFC, což si sám evidentně dobře uvědomuje, takže se aktuální vlny snaží využít k tomu, aby získal co nejvíce fanoušků. Založil si tedy YouTube kanál, kde s nimi pravidelně komunikuje, a navíc plní své sociální sítě zajímavým obsahem, ale také vtípky, jako byl ten poslední, který se však málem zvrtnul.

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

Na videu totiž můžeme vidět, jak někdo v převleku číhá na Poatana, až se vrátí domů, aby ho mohl vystrašit. Alex je však vždy ve střehu, takže hned nabíjí svou levačku, kterou ukončil Adesanyu a další elitní bojovníky. Stačila by jedna rána a bylo by zle, ale to se naštěstí nestalo.

„Tohle jsem prostě musel sdílet. Je to pěkná blbost, ale třeba vás to pobaví,“ komentoval Pereira situaci. My hlavně doufáme, že nás pobaví na konci roku, kdy by se měl na turnaji UFC 296 utkat s naším Jiřím Procházkou o titul šampiona polo-těžké váhy, což slibuje epickou bitvu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Alex „Poatan“ Pereira (@alexpoatanpereira)

 

    

Pereiru nechcete naštvat! Naposledy se to povedlo Smithovi

„Od první chvíle, co jsem přišel do UFC, všichni říkali, že nevyhraju, protože mám jen postoj, ale zbytek nic,“ rozpovídal se Pereira, který je jinak ledově klidný, ale toto téma ho evidentně dost trápí. „Říkali, že jsem nikdy s nikým dobrým nebojoval. Pak jsem se však utkal s Brunem Silvou, který měl dobrou sérii, a porazil jsem ho. Dokázal jsem sám sobě i ostatním, že umím bojovat proti silným chlapům. I přesto všem však pořád slýchal, že narazím.

Pak jsem přešel do polo-těžké váhy a znovu jsem slyšel, jak všichni mluví nesmysly. Prý už můj postoj není takový, jaký byl ve střední váze, že jsem pomalejší a nejsem tak nebezpečný. Stejně tak jsem slýchal, jak už nebudu mít silovou převahu, protože je to jiná divize. Tak jsem se utkal s Blachowiczem, bývalým šampionem, a porazil jsem ho. Lidé však začnou ukazovat na další borce a říkat, že s nimi bych měl problém a kdesi cosi. Do prdele, kdy už mi lidi uvěří? Kdy mi uvěří? Nedávná výměna s Anthonym Smithem už byla jen poslední kapka,“ pokračoval Pereira, jehož kompletní výměnu se Smithem si můžete zrekapitulovat níže.

To, jak na tom Alex je, bude moct snad předvést na konci roku, kdy by mělo dojít na titulový souboj s Jiřím Procházkou. Tam se ukáže, kdo bude novým šampionem polo-těžké váhy.

   

Smithovo vyjádření, které začalo překvapivou výměnu

„Myslím si, že ta premiéra v těžké váze Alexovi trochu otevřela oči. Není to totiž to velké děsivé monstrum, kterým byl ve střední váze. Je to teď běžná polo-těžká váha. Díky svému postoji a neuvěřitelné techničnosti samozřejmě vždycky bude speciální. Pokud jde však o velikost a sílu, tak nijak nevyčnívá mezi ostatními borci z divize. Nemyslím si, že je třeba dynamičtější než Rakić. Nemyslím si, že je tak silný jako Ankalaev. Chápete? Tohle jsou elitní borci, kteří mají sakra sílu a zkušenosti. 

Alex však vždycky může spoléhat na svůj hodně speciální postoj. Není to však tak, že by se jen díky síle dostal na vrchol divize. Jinak si myslím, že vypadal dobře. Musím mu pochválit kardio, protože podmínky byly pekelné. Na Jankovi se to například hodně podepsalo poté, co první kolo strávili na zemi. Byl vyčerpaný. Pereira dokonce zlepšil obranu proti takedownům. Když už se pak na zem dostal, tak věděl, co má dělat. To má jistě od Glovera, který je jedním z nejlepších MMA grapplerů. Je rozodně třeba uznat, že se Alex zlepšuje,“ nabídl Anthony Smith svůj názor na Pereiru v polo-těžké váze.

  

Pereira reagoval

„Vždycky ho vidím mluvit, zejména o mně,“ uvedl Pereira na svém YouTube. „Mluví opravdu špatně. Nevím, co proti mně má, ale kritizoval i jiné sportovce. Hodně se obouval do těch, kteří nesplnili váhu, a poté sám nesplnil váhový limit, když byl náhradník pro titulový zápas. Je vidět, že to nebral vážně. Prostě neudělal váhu a dnes si libuje v tom, že kritizuje ostatní sportovce.

Komentátor, který je bojovníkem, ví, jak je to těžké, ale on se rozhodl, že takovým lidem nepřipíše žádné zásluhy. Musí si k tomu říct svou, protože je rád středem pozornosti. V zápasech se nedokáže prosadit. Sice rád zápasí, ale nedokáže si prosadit svou. Nikdo o něm nemluví, tak plácá nesmysly, aby dostal nějaký čas na obrazovce.

  

Je to jen zahořklý člověk. Jediní, kdo o mně mluví špatně, jsou lidé typu Anthonyho Smithe. Vyplašení veteráni, kteří nikdy nic nedokázali, ale pořád se snaží prosadit. Nevšiml jsem si, že by mě kritizoval někdo, kdo je na mé úrovni a kterým se daří. Kritizují mě jen ti, kteří jsou pode mnou.“

Smith má samozřejmě do určité míry pravdu, ale na druhou stranu zase nemůžeme soudit podle jednoho zápasu, který se navíc odehrál v hodně specifických podmínkách. Počkejme si na souboj s Procházkou a pak uvidíme, jak na tom Poatan je.

   

Výměny neskončily! Smith psal i trenérovi

„Abych byl upřímný, včera jsem napsal jeho trenérovi, kterým je Glover Teixeira: ´Co to sakra je?´ řekl Smith v úterý v pořadu MMA Today na stanici SiriusXM. „Protože se snažím přijít na to, jakým směrem se mám vydat. Vytrhl si jen něco z kontextu? Přečetl si jen titulek a naštval se? Nebo skutečně poslouchal, co jsem řekl? Protože to, co jsem řekl, bylo v podstatě to, že je stejně velký jako všichni ostatní.

Myslíte si, že kdybych řekl, že Islam je stejně velký jako všichni ostatní v lehké váze, tak se na mě kvůli tomu vrhne celý naštvaný? Ne. Celá moje pointa spočívala v tom, že se přesunul do kategorie do 205 liber, takže nebude mít stejnou výhodu ve velikosti jako v kategorii do 185 liber. A to je všechno. To je všechno. Nemyslím si, že je to něco šíleného.

   

Dostal jsem otázku, která se týkala toho, že jsem šel taky ze střední váhy do polo-těžké váhy, tak jestli můžu nabídnout svůj pohled na věc. Jen jsem řekl, že největší rozdíl je v tom, že mezi polo-těžkými váhami nebude Alex nijak extra vyčnívat, co do velikosti.

Řekl jsem o něm spoustu hezkých věcí a on mi bude kecat do života? To si nemyslím. Takhle to nefunguje. Takhle to nefunguje. Jestli chceš soupeře a rivala, máš ho tady. Já jsem ti však nic neudělal. Chválil jsem jeho i celý jeho tým. Mám rád jeho trenéry. Glovera mám k smrti rád, stejně jako spoustu jeho tréninkových partnerů. Nevím, co jsem mu udělal.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *