VIDEO: Úsměv rychle zmizel! Jon Jones nelítostně poslal fanouška do nemocnice

Jones

Minulý rok jsme byli svědky velkého návratu Jona Jonese, který se nám poprvé představil v rámci těžké váhy, kde exceloval a díky jasné výhře nad Ganem hned v prvním kole se stal novým šampionem. Následně se počítalo se soubojem Jones vs Miocic, ale Jon se bohužel zranil a musel na operaci, takže se souboj odložil na neurčito. Bones má tak v rámci rehabilitace čas na cestování po světě a setkávání s fanoušky, které ne vždy dopadá úplně dobře.


Vedení organizace UFC má bohužel pro Jiřího Procházku špatnou zprávu

Jon Jones byl na jedné z mediálních akcí požádán, aby jednoho z fanoušků pořádně nakopl. Bones to tedy udělal, ale při prvním pokusu využil jen minimum síly. Fanoušek tak udělal osudovou chybu a požádal, aby ho Jon kopl pořádně, což GOAT také udělal a bylo zle. Video totiž následně ukazuje toho samého fanouška v nemocnici, jak se opírá o berle.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by HOME OF FIGHT (@homeoffight)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by JENSEN DEAN (@thejensendean)

 
 

O souboj se hodně hlásil Aspinall, kterého Jon utřel

„Jen čtyři konkurenceschopní soupeři a už je král Anglie, to musí být pěkné. O tobě a tvých nechvalně známých výzvách se budou vyprávět legendární příběhy,“ reagoval Jon Jones a tím neskončil.

„Chci říct, že takhle to opravdu nefunguje. Byl jsem šampionem, když mi bylo 23 let. Nemůžeš se objevit ve 30 letech a tvářit se, že se za mnou honíš celý život. Nemám ponětí, kdo je 90 % zápasníků v jeho životopisu, zatímco já jsem celou svou kariéru předváděl skvělé výkony v UFC. Je to divoký svět, ve kterém žijeme! Lidé se vás mohou tak rychle snažit nahradit, vyhodit a zdiskreditovat vaši práci.“

Aspinall na Jonesovy poznámky reagoval slovy: „Jone, necháváš tady řádit své ego, kamaráde. Nesnižuji tvůj životopis, je neuvěřitelný. Je mnohem lepší než ten můj. Jsi známý jako nejlepší bojovník všech dob a to je PŘESNĚ důvod, proč tě chci porazit. Jistě to chápeš?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *