V sobotu se konal také galavečer KSW 88, kde se představil i slovenský „Mutant“ Štefan Vojčák. Ten se snažil odčinit porážku, kterou utrpěl ve své premiéře v polské organizaci, když narazil na nebezpečného Darka Stošiče, kterému nakonec podlehl ve třetím kole. V sobotu si však připsal cenné vítězství nad do té doby neporaženým Gawryjolekem. Na turnaji bylo k vidění hned několik dalších krásných ukončení.

Jiný level? Jamahal Hill kriticky reaguje na bitvu Procházka vs Pereira

Slovenský „Mutant“ Štefan Vojčák si v posledním souboji připsal svoji první porážku v profesionální kariéře. V zápase s bývalým zápasníkem UFC Darkem Stošičem nezvládl koncovku souboje a zaznamenal první porážku. V sobotu Štefana Vojčáka čekalo druhé představení v polské organizaci na galavečeru KSW 88: Bitwa o Radom.

„Mutant“ se střetl s neporaženým Kamilem Gawryjolekem (5-0), který měl úspěšnou amatérskou kariéru a v roce 2021 se vrhl na profesionální dráhu. Polský silák určitě budil svou bilancí respekt. Z pěti vítězných zápasů totiž zaznamenal pět ukončení v prvním kole! Nyní už po minutě Vojčák rozjel kombinaci několika úderů, třetí z nich zasáhl bradu Gawryjoleka a poslal ho k zemi, kde slovenský „Mutant“ dokonal dílo zkázy a připravil polského soupeře o neporazitelnost.. Zápas tak ukončil po minutě a šesti vteřinách tvrdým ground and pound.