VIDEO: Kráska Ribas se blýskla výstavním kopem z otočky! Kdo další si odnesl bonus?

Ribas

Amanda Ribas měla těžký začátek svého zápasu na turnaji UFC Vegas 82, ale nakonec se vzepjala k velkolepému knockoutu Luany Pinheiro. Ačkoli to byla právě Pinheiro, kdo měl v úvodu převahu, Ribas se brzy vzchopila a začala souboj otáčet. Ve třetím kole už byla Pinheiro vyčerpaná a Ribas předvedla parádní ukončení.


Ondřej Novotný reaguje na výsledek titulové bitvy Moeil vs Todev

Konec zápasu přišel poté, co Ribas předvedla tvrdý kop z otočky (Spinning Wheel Kick) a patou zasáhla soupeřku přímo do obličeje. Tento kop s Pinheiro silně otřásl. Ribas připojila ještě rychlou palbu několika úderů za sebou a Pinheiro se nakonec zhroutila k zemi a rozhodčí utkání zastavil v čase 3:53 třetího kola. Bylo to obrovské vítězství pro Ribas, která se do slámové divize vracela po třech zápasech v muší váze, kde zaznamenala bilanci 1-2. 

„Divize slámové váhy, jsem zpátky,“ křičela Ribas po zápase. „Je to úžasné. Jsem šťastná, že tu můžu být se všemi těmi lidmi. UFC, mám vás moc ráda.“

Třicetiletá veteránka na galavečeru UFC Vegas 82 inkasovala také jeden ze čtyř bonusů za Výkon večera a za své impozantní vítězství nad Luanou Pinheiro získala dalších 50 000 dolarů. K Ribas se připojili hlavní hvězda sobotního turnaje Brendan Allen, Joanderson Brito a Jeka Saragih.

UFC Vegas – Výsledky:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *