VIDEO: Rakić se má na co těšit! Procházka v Las Vegas piluje smrtící kombinaci

Procházka

BJP tým ve složení Procházka, Karaivanov a Hovězák už minulý týden odcestoval do Las Vegas, kde nás příští víkend čeká jubilejní turnaj UFC 300, na kterém Procházka změří síly s rivalem Rakićem. Celá příprava se nesla v duchu návratu ke kořenům, což však neznamená, že Jiří znovu 24 hodin v kuse nacvičoval přední zadní. Spíš jde o to, že se tým vrátil k původnímu skromnějšímu složení a že se příprava hodně zaměřila na tvrdou práci a jednoduché systémy. 


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

Jiří byl vždycky známý svým neortodoxním pohybem a divokými výpady, na čemž pracuje i nyní. Na svém IG profilu se například pochlubil kombinací, kterou zakončuje svým ikonickým loktem z otočky, kterým tvrdě poslal k zemi Dominicka Reyese. Právě na podobné překvapivé výpady se musí Rakić připravit, což je určitě oříšek, protože je téměř nemožné najít bojovníka, který by Procházku v tréninku simuloval a napodoboval.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jiří “BJP” Procházka (@jirkaprochazka)

 

  

Hill věří, že porazí Pereiru a poté si to dá s Procházkou

„Až zvítězím nad Pereirou, tak jsou v mojí divizi pouze dva zápasy, které dávají nějaký smysl. Pokud dokáže Jiří Procházka nějakým působivým způsobem ukončit Aleksandara Rakiče, tak je to stále zápas, který chci. Sice prohrál s Alexem Pereirou, ale já si myslím, že by měl mít pořád respekt šampiona a zaslouží si šanci získat titul zpět. Věřím, že náš vzájemný zápas by byl skvělý,“ cituje Hillův rozhovor s bývalým šampionem střední váhy Bispingem.

Jamahal totiž o možném souboji s BJP mluvil už v době, kdy byl v UFC v podstatě nováček a představa války s českým samurajem se ho evidentně stále drží. Pokud oba borci své bitvy vyhrají, tak by na souboj opravdu mohlo konečně dojít. Druhou možností je pak podle Hilla Ankalaev, který naposledy vymazal Walkera a jasně si tak řekl o další titulovou šanci. Více napoví až turnaj UFC 300, po kterém budeme moudřejší.

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *