Hošek

Polská organizace KSW měla včera na programu turnaj KSW 92, který společně se soupeřem otevíral český borec David Hošek, pro kterého šlo o hodně důležitý souboj, protože svým způsobem bojoval o udržení v organizaci. Před časem totiž přemítal, že by se s ním KSW mohlo v případě dvou proher v řadě rozloučit, ale takový scénář zatím naštěstí není na stole. Hošek totiž vyhrál, i když šlo o hodně zvláštní souboj, který netrval ani minutu.

Vašek Sivák má po skvělé KSW bitvě potvrzený titulový zápas!

David Hošek, který měl bojovat už na KSW turnaji v Liberci, ale nakonec se jeho souboj přesunul, protože vedení soupeře napárovalo s Humburgerem, se představil na galavečeru KSW 92, který se konal v Gorzówě Wielkopolskim. Zde se utkal s neporaženým Damianem Mieczkowskim (2-0). Ten měl sice na svém kontě pouhé dva profesionální zápasy, ale v amatérském MMA se představil už v roce 2012.

Souboj začal tvrdými výměnami v postoji, ale po necelé minutě Polák po jednom z úderů naznačil rozhodčímu, že má něco s rukou a nemůže pokračovat v zápase. Rozhodčí tedy zápas ukončil. Hošek si připsal výhru, i když takovým způsobem samozřejmě rozhodně vyhrát nechtěl. Zelené políčko do statistik se však rozhodně počítá a za několik týdnů už se nikdo ptát nebude, jak k výhře došlo.

View this post on Instagram

A post shared by KSW Czech Republic (@kswczechrepublic)

S ohledem na průběh a konec zápasu se samozřejmě nabízí odveta, tak uvidíme, jestli jí v blízké době dostaneme. Zatím totiž není jisté, co Polák s rukou má a jak dlouhé léčení bude případně potřeba. Po souboji si však na ruku hodně stěžoval a hned prosil o sundání rukavic a bandáží, aby mohl ruku trochu uvolnit. Na vyhlašování pak už měl ruku v šátku, tak uvidíme, jak vážné nakonec zranění bude.