VIDEO: Podívejte se, jak se Jones zranil a přenechal tak hlavní zápas Procházkovi

Jones

Domácí MMA fanoušci se dnes probudili k hodně velkým novinkám. Turnaj UFC 295, který nás čeká 11.11. v New Yorku, se totiž otřásl v základech. Znovu je na vině nepříjemné zranění, které tentokrát zasáhlo GOATa Jona Jonese, který bude přes půl roku ze hry, takže se vrchol karty kompletně změnil, na čemž nakonec vydělal náš Jiří Procházka, který se nově postará o hlavní zápas večera. Jak vlastně k Jonovu zranění došlo? V podstatě nenápadně…


 

Promotér Ondřej Novotný přiznává, na čem ztroskotala jednání bitvy Kincl vs Vémola 3

 

„A je to tu zase,“ uvedl UFC ředitel Dana White na sociálních sítích. „Jon Jones včera večer trénoval a bohužel se zranil. Při wrestlingu si utrhl šlachu, která spojuje prsní sval s kostí. Bude osm měsíců mimo a musí  podstoupit operaci.“ V návaznosti na zranění došlo ke změně hlavního zápasu, kterým je nově duel Procházka vs Pereira. Je až ironické, že UFC původně na tento duel na oficiálním plakátu zapomnělo a nyní bude muset dělat nový plakát, kde bude tato bitva hlavním tahákem. MMA je zkrátka nevyzpytatelné.

Co se týče Jonesova zranění, tak k tomu došlo naprosto nenápadně. Jon se totiž pokusil doručit takedown, ale hned se chytil za prsní sval a bylo jasno, že je zle.
Vzhledem k tomu, že Jones je mimo hru, Sergei Pavlovich – který byl dříve určen jako náhradní zápasník pro hlavní zápas UFC 295 – se nyní střetne s Tomem Aspinallem a utkají se o prozatímní pás šampiona těžké váhy. Zápas o prozatímní titul byl stanoven jako hlavní před-zápas. White nezmínil žádné podrobnosti o Miocicovi ani o tom, proč nakonec nenastoupí právě s Pavlovichem, ačkoli rodák z Ohia často mluvil o své touze vrátit se a utkat se s Jonesem v zápase, který by mohl být potenciálně posledním v jeho kariéře. V tuto chvíli není známo, zda Miocic dostal nabídku, nebo se jen rozhodl počkat, až bude Jones opět zdravý, a tento zápas znovu rezervovat.
UFC 295: Startovka

Jiří Procházka vs. Alex Pereira

Sergei Pavlovich vs Tom Aspinall

Diego Lopes vs. Pat Sabatini

Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade

Frevola vs. Benoît Saint-Denis

Matt Schnell vs. Steve Erceg

Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez

Jared Gordon vs. Mark Madsen

John Castañeda vs. Kang Kyung-ho

Joshua Van vs. Kevin Borjas 

Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev

Jamall Emmers vs. Dennis Buzukja

Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev 


1 komentář na “VIDEO: Podívejte se, jak se Jones zranil a přenechal tak hlavní zápas Procházkovi”

  1. Otázka je jestli na tom Jirka vydělal myšleno zakoupení PVP nebo, jak se to jmenuje. Při vší úctě k Jirkovi, asi nebude tak táhnout Americký trh. Ale třeba se pletu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *