VIDEO: Pirát v Survivoru poprvé prohrál! Rival ho navíc „na Izzyho“ odvážně proťal šípem

Už po souboji Vémola vs Pirát jsme avizovali, že Samuela Krištofiče asi delší dobu v boji neuvidíme. Sám vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva totiž na tiskové konferenci po turnaji naznačil, že ho čeká další show, což následně nemohl nijak komentovat, ale nakonec se ukázalo, že opravdu míří do Survivora, kde s ostatními přeživšími aktuálně bojuje o titul a zajímavou finanční odměnu. V první výzvě však prohrál, což si soupeř náležitě vychutnal.


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

Pirátův tým bohužel v první výzvě neuspěl, takže se musel smířit s první hořkou porážkou. Sůl do ran navíc nasypal jeden ze soupeřů Bandurko, který při oslavách Piráta pomyslně proťal šípem, čímž dal vzpomenout na duel Pereira vs Adesanya 2, na jehož konci Izzy do na zemi bezvládně ležícího rivala poslal 3 šípy za 3 předchozí prohry. Samuel však zachoval chladnou hlavu. Však se podívejte sami (video via Kundosaki).

„Stál jsem nejblíže, tak asi jak byl v euforii, tak nevěděl, co dělá. Beru to tak, že někteří lidé možná úplně neumí kontrolovat své emoce. Vyhráli, takže jim patří gratulace. Samozřejmě je to však tak, že první vyhraní z kapsy vyhání. Neskládáme zbraně. V životě už jsme každý v kmeni jistě padli několikrát, ale znovu jsme se postavili a šli jsme si pro svoje sny. Disciplína a tvrdá práce nás dovedla tam, kde jsme, takže nekončíme, ale začínáme,“ komentoval moment Pirát.

@survivor_cs Co říká Pirát na nevybíravou oslavu vítězství od Bandurka? 😤🔥 #survivor #survivorcs #voyo #voyocz #voyosk #survivor2024 ♬ původní zvuk – survivorcs

 
  

Jaká byla první noc na ostrově?

„První noc byla těžká. Měli jsme málo času na vytvoření přístřešku. Zbouchali jsme to tedy jen tak improvizovaně a dočasně, abychom se nějak vyspali a nezmokli jsme. Byli jsme tam natlačení jako sardinky v konzervě. Nebylo to příjemné. Já jsem pospal asi tak hodinu dohromady. Ale dobré, no,“ přiznal Pirát, jaká byla první noc na ostrově, kde bude společně s ostatními účastníky show bojovat o titul přeživšího a zajímavou finanční odměnu. Uvidíme tedy, jak se mu bude dařit.

@survivor_cs Kmen Titánů se moc nevyspal. Málo času na přístřešek i málo prostoru. 😐 #voyocz #voyosk #voyo #survivorcs #survivor #survivorczsk #survivor2024 #whattowatch ♬ Epic Emotional – AShamaluevMusic

 
 

V čem by mohl mít Pirát výhodu i nevýhodu?

„Survivor pro mě představuje výzvu a zkoušku, kdy si budu moct sáhnout na dno. Výhodou, oproti mým soupeřům, by mohlo být to, že jsem profesionální zápasník. Hodně tedy pracují s váhou. Umím shodit i nabrat a jsem zvyklý na půsty. To jsou věci, které díky své profesi pravidelně dělám. Může to být i nevýhoda samozřejmě, protože větší tělo potřebuje více energie, ale nebudu se tím rozptylovat. Jdu bojovat,“ rozpovídal se Pirát o své možné výhodě, ale i nevýhodě.

„Nejvíce mi bude chybět dcera, žena a psi. Strategie? Ta je zatím jen v zárodku. Musím nejprve poznat lidi, se kterými budu v kmeni. Musím zjistit, jaké jsou mezi nimi vztahy. Myslím si, že s každým budu schopen rozvinout nějaký racionální rozhovor. Nikomu se však nebudu doprošovat.“

Uvidíme tedy, jak se Pirátovi bude na ostrově dařit. Rozhodně by však mohl patřit k favoritům, protože má skvělé fyzické schopnosti a k tomu umí dobře mluvit a nejspíš i taktizovat, což je výborný recept na výhru.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *