VIDEO: Patrik Kincl shodil rukavice a poslal kamaráda a kolegu Dvořáka k zemi

Kincl

Hokejové Mistrovství světa, které se letos koná v České republice, už je za dveřmi, s čímž jsou spojené i speciální outfity, které měli kamarádi Patrik Kincl a David Dvořák možnost vyzkoušet a náležitě otestovat a zdá se, že zatěžkávací zkouškou úbory bez problémů prošly, takže se naši hokejisté mohou těšit na kvalitu.


 

Možný ban? Novotný naštvaně reaguje na Bejrovu facku iSport novináři

„My jsme na letošní MS ready. Pastabunda prošla naším laboratorním testem na jedničku. A pokud chceš mít na fandění také tuhle limitku, tak mrkni na web Tipsport,“ vzkázal na IG Patrik Kincl, který připojil i video, z mini sparringu s Davidem Dvořákem, který skončil tím, že Kincl shodil rukavice a poslal kamaráda k zemi.

Právě v souvislosti s Kinclem se stále čeká na to, jak se rozhodne a jestli zůstane v OKTAGONu a nebo zamíří do KSW. To u Davida Dvořáka máme o dalším souboji jasno a bude to hodně speciální.

   

David Dvořák se už brzy vrací do boje na speciální akci

„Chceme udělat charitativní akci pro válečné veterány, která tu ještě nebyla. Vysílat ji bude Česká televize a navštíví ji spousta významných lidí, takže můžeme náš sport dostat k úplně novým divákům,“ rozpovídal se David Dvořák pro iSport.cz o akci Fighters for veterans.

Dvořákovým soupeřem v rámci exhibičního zápasu bude velitel třiačtyřicátého výsadkového pluku Petrem Matoušem, který celý turnaj spolu-organizuje, „Náš zápas se upekl dřív než kterýkoli jiný. Když jsme přemýšleli, jak kartu duelů poskládat, řekli jsme si, že musíme něčím začít, a tak jsme si to vzali do svých rukou. Pro spoustu lidí může být lákavé zbít svého šéfa, já to tak naštěstí nevnímám. Jdu tam s kůží na trh, musím potvrdit roli favorita. Zase si vyzkouším atmosféru šatny, tejpování pěstí a všechen stres kolem zápasení. Je to pro mě důležitý souboj.“

Následně by pak mělo dojít i na další UFC souboj, který bude klíčový, protože nejspíš rozhodne o tom, jestli se David v lize mistrů udrží a nebo se bude muset vydat jinou cestou.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *