VIDEO: Otřesný pohled! UFC zápasnice bohužel utrpěla děsivé zranění

Byť Luana Carolina do zápasu s Julií Stoliarenko nenavážila, tak se nakonec radovala z jednoznačného vítězství, když svoji soupeřku ukončila necelých deset vteřin před koncem zápasu. Stoliarenko však v závěru zápasu utrpěla zranění, které v jednu chvíli vypadalo opravdu hrozivě a pro některé fanoušky až nechutně, jelikož si ke konci zápasu málem zlomila kotník.

Prst až v mozku? Zklamaný Muradov reaguje na bolestivý faul a smolný zápas

Julija Stoliarenko prožila na UFC Vegas 85 těžký večer, když ve třetím kole podlehla Luaně Carolině via TKO. Fanoušci však upozornili, že litevská zápasnice během zápasu jen o vlásek unikla devastujícímu zranění. V jednom okamžiku zápasu totiž třicetiletá bojovnice zakopla, dopadla v nepříjemné pozici a zvrtla si kotník. Jen zázrakem se zdá, že bojovnice kvůli tomu neutrpěla žádné vážné zranění. 

Zápas se měl původně uskutečnit v ženské muší váze, ale Carolina navážila 128 liber, což je o dvě libry více, než je limit divize. Dostala tedy pokutu ve výši 20 % z výplaty, což bylo Stoliarenko pouze malou útěchou za prohraný zápas. Litevské zápasnici by neměla hrozit delší pauza, jelikož se ukázalo, že noha ani kotník nejsou zlomené, což je po zhlédnutí opakovaných záběrů malý zázrak.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *