VIDEO: „Nas*at na Meraba!“ vzal si Paulo Costa na mušku Dvalishviliho, který asi zuřil

Merab Dvalishvili, kromě toho, že má nekonečné kardio a že dokáže doručit téměř nekonečné množství takedownů, je známý také tím, že si ze svého okolí rád dělá legraci a nikdy nezkazí žádnou srandu. Tentokrát si však jeho kolega vystřelil z něj, takže ho asi čekalo hodně nepříjemné překvapení.


To snad ne! RFA promotér Boris Marhanský má bohužel pro fanoušky špatnou zprávu

Paulo Costa se totiž pochlubil videem z UFC Performance Institute, kde mají bojovníci a bojovnice neuvěřitelný servis. Mohou totiž vyhledat služby specialistů, ale mohou se zde i stravovat, což mnozí využívají. UFC jim dokonce jídlo zabalí a odloží, takže jej stačí jen vzít a máte vystaráno. Tedy pokud nepřijde někdo jako Paulo Costa. Ten se totiž pochlubil tím, jak Merabovi ukradl oběd. „Nasrat na Meraba,“ radoval se Costa a vysvětloval, že on potřebuje jídlo mnohem více, než skřítek Dvalishvili.

  

Merab teď nemá na růžích ustláno

„Trochu mě překvapilo, jak snadno Sean vyhrál,“ řekl Dvalishvili pro MMA Junkie. „Udělal to dokonce hodně zábavné. Čekal jsem, že vyhraje na body, ale ne takhle jednostranně. V tom zápase naprosto dominoval a bylo to opravdu jednostranné. Nedal Verovi žádnou šanci. Trochu mě to překvapilo.“

Stejně tak Dvalishviliho překvapilo, že Suga po souboji neukázal na něj, ale na šampiona lehké váhy, se kterým by se prý rád utkal přímo ve Španělsku. „Byl jsem hodně překvapený. Říkal jsem si: ‚Co to ten chlap dělá?‘ Buď buď zticha, nebo nevyzývej někoho, kdo s tebou bojovat nechce. K tomuhle zápasu nedojde. Ilia je skvělý šampion, ale právě získal svůj pás. Teď UFC nedovolí, aby se tento zápas uskutečnil, protože je to první obhajoba titulu.

 

Seane, není to tak, že by vyčistil divizi nebo tak něco. Měl jsem mít ten titulový zápas dávno, ale dostal divizní šestku. Asi všichni chápeme, proč to tak bylo. UFC to podpořilo, protože to mělo příběh a všechno kolem. Teď je však řada na mně. 

Nyní je na řadě zápas se mnou. Samozřejmě mě velmi překvapilo, že na mě sám Sean neukázal. Vlastně jsem byl naštvaný, že mě nevyzval, ale místo toho vyzval Iliu. Ale všichni vidíme, že UFC a Ilia na to kašlou… Sean mě asi nemá rád a nechce se mnou bojovat. Já nevím. Já nevím. Je to chytrý chlap. Možná ve mně vidí nějakou výzvu. Od roku 2018 mě prostě ignoruje.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *