VIDEO: Nádhera! Lajoš Klein slaví další vítězství v organizaci UFC
Organizace UFC má v dnes na programu další turnaj, kterému vévodí souboj těžkých vah Rozenstruik vs Gaziev. Byl to právě neporažený Shamil Ghaziev, kdo uštědřil první UFC prohru Martinu Budayovi, kterého dokázal ve druhém kole ukončit via TKO. Shodou okolností se teď Gaziev sejde na jedné kartě s Badyho kamarádem a kolegou Kleinem, kterého čekal další důležitý zápas. Jak si slovenský zástupce vedl?


Doživotní stopky a pokuta! OKTAGON přísně reaguje na bitku v zákulisí

Klein se měl původně představit na prvním galavečeru UFC v Rijádu, kde se měl utkat se španělským bojovníkem Joelem Alvarezem. Jenže galavečer byl nakonec přesunut do Las Vegas, Alvarez nedostal potřebné vízum k pobytu v USA a Klein zůstal bez soupeře. Klein se střetl s AJ Cunninghamem (11-3), který zápas přijal doslova na poslední chvíli.  Cunningham je bývalým šampionem menší americké organizace Attitude MMA Fights.

Klein nastoupil do zápasu jako velký sázkový favorit. Souboj začal svižnými kopy na hlavu z obou stran, ale ani jeden nedopadl čistě. Poté jsme viděli atraktivní souboj v postoji, ve kterém byl o něco přesnější slovenský zápasník, ale ani Cunningham nezaostával a tvrdě vracel. Lajoš přesně kopal a kombinoval údery na hlavu a tělo. Lajoš však splnil úlohu favorita a necelou půl minutu před koncem prvního kola přišel tvrdý kop na tělo, po kterém šel soupeř k zemi, kde Klein přidal několik úderů a rozhodčí ukončil souboj před limitem! Klein tedy slaví páté vítězství v organizaci UFC z toho druhé před limitem. 

 

UFC – Prozatímní výsledky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *