VIDEO: Mike Tyson ukazuje bomby a Paul už si asi výhrou není tak jistý

Možná tomu nebudete věřit, ale je to skutečně tak. Jake Paul, který má aktuálně bilanci 9-1 s tím, že na něj vyzrál jen Tommy Fury, se v červenci na velkém fotbalovém stadionu v Texasu utká s legendou a veteránem Mikem Tysonem. Tomu je už 57 let, takže se mluví o tom, že duel nabídne jednostranný a hodně smutný průběh. Tyson je však prý připravený nechat v ringu všechno a dát Paulovi lekci.


Ty blázne! UFC se s Machem nemaže! Muradov má před sebou životní výzvu, ale i velkou šanci

„Bude to pro mě takové uzavření jednoho velkého kruhu. Pomohl jsem mu na začátku jeho boxerské cesty, když jsem ho nechal zápasit na Prelims kartě, na jejímž vrcholu jsem bojoval s Royem Jonesem. Nyní mám v plánu mu tu kariéru ukončit,“ vysvětluje Tyson, že cítí zodpovědnost za to, jak moc se Paul ve světě boxu prosadil, takže je nyní čas mu dát lekci a usadit ho.

„Moc se na ten souboj s Paulem těším. Jako boxer za poslední roky hodně vyrostl a zlepšil se. Uvidíme tedy, jak si mladý hladový borec poradí se zkušeným GOATem. Na začátku jeho cesty jsem mu hodně pomohl, ale nyní tomu všemu hodlám učinit přítrž.“

  

A nezůstalo jen u slov. Tyson totiž oznámil, že zahájil přípravu a rovnou se pochlubil, v jaké je aktuálně formě. Na lapách vypadá opravdu skvěle a i jeho tělo značí, že je ve skvělé formě, ale je otázkou, zda to bude na mladého a dravého Paula stačit.

Mezi oběma borci je totiž rozdíl několika desítek let, což už bude rozhodně znát. Čas totiž člověk nezastaví a nezastaví ho ani Mike Tyson, který však věk může kompenzovat svými nekonečnými zkušenostmi, které během kariéry nasbíral.

Třetí den přípravy Tyson ještě přidal

 

MMA komunita není ze souboje vůbec nadšená

Matt Frevola

Ať už ho nenávidíte, nebo milujete, Jake Paula musíte respektovat jako obchodníka. Vlastnoručně změnil prostředí boxu v mnoha ohledech.

Joe Gianneti

Proč prostě nebojuje s… já nevím… s aktivním boxerem do 30 let?

Mike Bohn

Mike Tyson byl diskvalifikován za kousnutí Evandera Holyfielda v jeho 48. profesionálním zápase pouhých šest měsíců poté, co se Jake Paul v roce 1997 narodil…

Alan Jouban

V jakém světě to žijeme?! Jake vždycky mluví o tom, že pomůže zvýšit výplaty bojovníkům UFC a udělá box znovu skvělým. Ale pak se vždycky jen snaží využít starší bojovníky pro svůj zisk. Už se nerespektují hranice, které se nemají překračovat.

Billy Quarantillo

Žijeme v podivné době…

Kevin Lee

Miku Tysonovi je 57 let!

Michael Bisping

Měl by ses stydět. A největší legrace je, že si ani trochu neuvědomuješ proč.

Dilon Danis

Bojuješ s někým, kdo se narodil v roce 1966. Styď se.

KSI

50+. Tohle nikdo nechtěl… Je to tak smutné, když to člověk vidí.

Renato Moicano

Pokud zemře, tak zemře…
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *