VIDEO: Jones a Aspinall se potkali tváří v tvář a byla z toho hodně zvláštní situace

Původně se na turnaji UFC 295 počítalo s tím, že dojde na bitvu Jones vs Miocic, kterou jsme však nakonec neviděli. Jon se totiž nepříjemně zranil, takže se novým hlavním zápasem stala bitva Procházka vs Pereira s tím, že se narychlo domluvil i souboj Pavlovich vs Aspinall, ze kterého druhý jmenovaný odešel jako nový prozatímní šampion těžké váhy. Právě Aspinall se už nějakou dobu hlásí o právoplatný titul a hned několikrát se dostal do výměny se šampionem Jonesem, kterého nyní dokonce potkal i osobně a byla z toho zvláštní situace.


Důchod tedy moc dlouho nevydržel! UFC hlásí návrat velké legendy

Aspinall si poslední týdny a měsíce hodně stěžoval na to, že vedení UFC zbytečně čeká na to, až se Jon Jones uzdraví, když může jít divize dál. Hlásil se tedy o souboj s Miocicem i dalšími jmény, ale Dana White se jasně nechal slyšet, že platí původní plán na souboj Jones vs Miocic s tím, že se však zatím neví, kdy na duel dojde.

Tomovi tedy nezbývá nic jiného než čekat a nebo obhajovat svůj prozatímní titul, což by bylo sice zvláštní, ale v minulosti se to už v UFC stalo. Samozřejmě se nakonec může stát, že se Aspinall utká s Jonesem, pokud by Miocic nemohl, ale zatím to není moc pravděpodobné. Oba borci si však už vyměnili několik více či méně ostrých vzkazů a nyní se poprvé potkali osobně a byla z toho zvláštní situace. Oba sice vedli relativně klidný rozhovor, ale bylo zajímavé sledovat, jak Jones odstrčil Aspinallovu ruku, když mu jí položil na rameno.
 

Není to tak dávno, co se oba borci přestřelovali

„Jen čtyři konkurenceschopní soupeři a už je král Anglie, to musí být pěkné. O tobě a tvých nechvalně známých výzvách se budou vyprávět legendární příběhy,“ reagoval Jon Jones a tím neskončil.

„Chci říct, že takhle to opravdu nefunguje. Byl jsem šampionem, když mi bylo 23 let. Nemůžeš se objevit ve 30 letech a tvářit se, že se za mnou honíš celý život. Nemám ponětí, kdo je 90 % zápasníků v jeho životopisu, zatímco já jsem celou svou kariéru předváděl skvělé výkony v UFC. Je to divoký svět, ve kterém žijeme! Lidé se vás mohou tak rychle snažit nahradit, vyhodit a zdiskreditovat vaši práci.“

Aspinall na Jonesovy poznámky reagoval slovy: „Jone, necháváš tady řádit své ego, kamaráde. Nesnižuji tvůj životopis, je neuvěřitelný. Je mnohem lepší než ten můj. Jsi známý jako nejlepší bojovník všech dob a to je PŘESNĚ důvod, proč tě chci porazit. Jistě to chápeš?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *