VIDEO: Jediný přemožitel Peňáze Dumas byl zatčen po napjaté konfrontaci s policií

Zápasník UFC Sedriques Dumas (9-1), který se do americké organizace dostal skrze projekt Dana White´s Contender Series, kde bohužel porazil českého bojovníka Matěje Peňáze, byl v úterý na Floridě zatčen po napjaté konfrontaci s policií.

Policejní razie! Slovenský MMA bojovník a dobrovolný hasič skončil ve vazbě

Americký zápasník Sedriques Dumas byl v úterý brzy ráno zatčen na Floridě. Podle záznamů z věznice v okrese Escambia byl Dumas zadržen v 6:13 místního času kvůli obvinění z těžkého ublížení na zdraví. Další podrobnosti však nebyly zveřejněny. O Dumasově zatčení jako první informoval server TMZ. Dumas je v současné době ve vězení bez možnosti kauce. 

Dumas si v úterý ráno na Facebooku v live videu natočil rozhovoru s policisty úřadu šerifa okresu Escambia a kladl jim otázky ohledně vyšetřování. Policisté obdrželi telefonát, podle kterého Dumas vyvolal „výtržnost“, ačkoli bojovník tvrdil, že se jen procházel po ulici, aby „upustil páru“. Telefonát údajně podala žena, která řekla, že „její přítel buší na dveře a zvoní na zvonek“, jak uvedl jeden z policistů. Dumas toto tvrzení popřel a opravil ho s tím, že už nejsou partneři. 
Video pak přechází v sekvenci, co vypadá, že je Dumas zatčen, přičemž obvinění popírá. Podle záznamů zůstává Dumas ve vězení a k soudu se má dostavit 5. března. Americký bojovník se má představit 30. března na galavečeru UFC Fight Night Brady vs Luque, kde má naplánovaný souboj s Nursultonem Ruziboevem (35-8-2), zatím však není jasné, jestli jej stihne…
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *