VIDEO: Jako „Panda“ Vémola? UFC šampion si zahrál na zpívající zvíře

Aktuální šampion UFC ve střední váze Dricus Du Plessis je muž mnoha tváří. Du Plessis byl vyřazen z jihoafrické verze “The Masked Singer,” týdenní televizní pěvecké soutěže, v níž musí porotci odhalit identitu celebrit, které zde vystupují a zároveň skrývají svou totožnost ve složitých kostýmech.

Karlos Vémola se pustil do zajímavé výměny se šéfem Nerudou ohledně peněz

V pondělní epizodě reality show “The Masked Singer,” Du Plessis předvedl hit skupiny One Republic „Counting Stars“ a znělo to dobře! Ale bohužel to byl konec jeho cesty. Du Plessis se poté podělil o své myšlenky ohledně lásky k hudbě, účasti v pořadu a dalších věcech. Šampion má stále plné ruce práce, protože se připravuje na svou titulovou obhajobu, která by se měla uskutečnit proti bývalému šampionovi a jeho rivalovi Israeli Adesanyovi v zatím nespecifikovaném termínu.

Dricus popsal své působení v soutěži “The Masked Singer” Jižní Afrika jako úžasné a zábavné. „Miluji hudbu. Hodně si zpívám ve sprše a v autě, takže jsem si řekl: ‚Vystoupím ze své komfortní zóny a vezmu to zpívání v autě a ve sprše do světa‘. A moc se mi líbilo být Wildebeest. Byl to outfit přesně pro mě,“ řekl šampion, který vystupoval v kostýmu býka „Wildbeest“.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *