VIDEO: Cverminátor na titul nedosáhl! Princovi podlehl v prvním kole!

Alexander „Cverminátor“ Cverna (10-3) má v poslední době nabitý program. 11.11. ho čeká střet s šampionem organizace IAF Jevgenijem Orlovem (7-1), ale ještě tuto sobotu se představil v organizaci Hexagone, kde se střetl s bývalým soupeřem Karlose Vémoly.

VIDEO: Ngannou poslal Furyho na prdel, ale na vítězství to nestačilo!

Alexander Cverna v sobotu vyrazil do Holandska, kde ho v rámci turnaje, který pořádá Enfusion ve spolupráci s francouzskou organizací HEXAGONE MMA, čekal hlavní zápas turnaje, který byl o titul šampiona těžké váhy. Jeho soupeřem byl českým fanouškům dobře známý Prince Aounallah, který v minulosti porazil Šolce a nebo Eldara Yakuzu Rafigaeva, který nyní hodně pomáhá Vémolovi. Právě Vémola pak Princovi uštědřil porážku, když ho na akci Night of Warriors 15 porazil na body.

Prince minulý rok přestoupil do těžké váhy, kde se mu evidentně daří. Před včerejším titulovým soubojem s Alexem Cvernou měl na svém kontě tři vítězství z posledních tří duelů. Cvernu tak nečekalo nic lehkého, což Prince potvrdil hned v úvodu zápasu. Aounallah dostal Cvernu na zem, kde ho zasypal tvrdými údery a souboj skončil v první polovině prvního kola. Cverminátor tak na titul francouzské organizace Hexagone MMA nedosáhl. Zatím je otázkou, zdali Cverna naskočí i do titulového duelu s Orlovem, který se koná už 11.11, na akci RFA vs IAF. 

Cverna si znovu dá i box

„Kiry the King bol vo FNC už dvakrát. V prvom zápase sa postavil proti Pirátovi, ktorý nakoniec zvíťazil na body. Na FNC 3 zas skúsil slap fight, z ktorého si odniesol tiež prehru na body.

Cverna tiež nie je žiaden nováčik v našej organizácií. Za sebou má rovnako zápas proti Pirátovi. Chalani ukázali skvelý zápas, ktorý skončil remízou. Tiež ste ho mohli vidieť v skvelom zápase proti Zátorskému, ktorý aj napriek váhovemu rozdielu vyšiel z ringu ako víťaz,“ potvrdila organizace Fight Night Challenge, že jde Cverna na začátku prosince znovu do boje. Tentokrát však změří síly s borcem, který patří do stejné váhové kategorie, tak uvidíme, jak se mu bude dařit.






2 komentáře na “VIDEO: Cverminátor na titul nedosáhl! Princovi podlehl v prvním kole!”

  1. Pingback: Absolutní krádež! Zápasníci reagují na duel Fury vs Ngannou

  2. Pingback: VIDEO: Jedna z největších legend MMA dostává skvěle zpracovaný seriál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *