Veterán Tony Ferguson se na sociálních sítích „pochlubil“ další operací

UFC veterán Tony Ferguson podstoupil další operaci. 39letý zápasník si po poslední porážce, kvůli níž mnozí pochybují o tom, zda má jeho zápasnická kariéra pokračovat, bere nějaký čas na léčení svého „rozbitého“ těla, ale jak už zmiňoval po souboji s Pimblettem, tak končit rozhodně nehodlá.


Ankalaev bude zuřit? Šampion Pereira jasně ukázal na svého dalšího soupeře

Devětatřicetiletý bývalý prozatímní šampion UFC v lehké váze byl naposledy v kleci na turnaji UFC 296, kde prohrál na body s Paddym Pimblettem. Tato porážka přiměla mnoho fanoušků, aby ho vyzvali k odchodu do sportovního důchodu, ale „El Cucuy“ prohlásil, že má v úmyslu bojovat dál a získat zpět své místo na vrcholu lehké váhy. 

Krok k tomu? Prý péče o tělo. V novém příspěvku na sociálních sítích se Ferguson podělil o video s diapozitivy z operace lokte, při níž mu byly z levé ruky odstraněny úlomky kostí. Lékaři mu vytáhli tři velké kusy a jednu menší ostruhu. 
Podle různých lékařských příruček napříč internetem trvá artroskopie lokte za účelem odstranění volných těles 1-2 týdny, než se začnou hojit, 2-3 týdny, než je možné pokračovat v tréninku, a 6-8 týdnů pro úplné zotavení. Ne že by měl Ferguson před sebou zápas v UFC, na který by musel spěchat s návratem. Jeho další souboj bude pravděpodobně s generálním ředitelem UFC Danou Whitem, který prohlásil, že by rád viděl Tonyho v důchodu, jelikož jeho série poher čítá už sedm zápasů v řadě.

„El Cucuy“ slíbil, že bude i přes porážky bojovat dál, ale možná to bude muset být někde jinde než v UFC. Co si myslíte o Fergusonově budoucnosti? Měl by bývalý prozatímní šampion lehké váhy skončit? Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *