Veterán Ben Askren vyzývá Tonyho Fergusona k ukončení kariéry

Tony Ferguson (25-10) utrpěl další prohru, když před necelými dvěma týdny na turnaji UFC 296 padl s Paddym Pimblettem. „El Cucuy“ tak prohrál sedmý zápas v řadě, čímž se vyrovnal B. J. Pennovi v největším počtu porážek v řdě v historii UFC. Ben Askren si myslí, že prohra s Pimblettem by měla znamenat konec Tonyho Fergusona v UFC.


Z této dvojice vzejde další Clash soupeř pro Kotlárobijce Karlose Bendu?

Ben Askren si Pimbletta (21-3) příliš necení. Pokud tedy Ferguson prohrává s vycházející hvězdou takovým způsobem, Askren si myslí, že je čas pověsit rukavice na hřebík. 

„Říká, že chce dál bojovat,“ řekl Askren pro server Middle Easy. „Je to finanční záležitost, kdy Tony potřebuje dál bojovat za peníze? Nevím, ale Paddy se nezdá být tak dobrý. Opravdu ne. A Tony, ten se prostě nedokázal dostat ze zad. Nevím, jaký měl plán. Je to wrestler. Vyrostl na wrestligových zápasech.“
„Ví přeci, jak se zvednout ze zad. To je tradiční styl wrestlingu, ale on se rozhodl být celé druhé a třetí kolo jen na zádech, že? To je jako, kámo, vstávej. Paddy není elitní zápasník. Měl bys být schopen ho sám sundat na zem. Udělej to.“

Ferguson však trvá na tom, že ještě neřekl poslední slovo. Devětatřicetiletý bojovník se na sociálních sítích snažil vyzvat své fanoušky, aby v něj zachovali víru, přestože ho mnozí – včetně generálního ředitele UFC Dany Whitea – nabádali k odchodu do sportovního důchodu.

„Jeho dráha je tak šílená. Nějakou dobu měl bilanci 13:0, nebo kolik to sakra bylo, a teď má 0:7. Je to taková hrůza. Opravdu musíš skončit,“ dodal Askren.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *