Veronika Zajícová vysvětluje, proč vzala poslední zápas, i když byla hodně nemocná

Zajícová

Organizace RFA vkládá do Veroniky Zajícové velké naděje, které se však úplně nenaplnily. Po první profesionální výhře totiž přišly dvě prohry, takže to má aktuálně Zajícová 1-2. Je však třeba upozornit, že do posledního zápasu šla hodně nemocná. Proč radši duel nezrušila?


Sebereflexe, po které fanoušci volali?! Mawar Tadeáš Růžička se přeci jen mění?

„Měla jsem super přípravu a byla jsem připravená, ale asi 3 týdny před zápasem jsem onemocněla. Ležela jsem, protože jsem si nechtěla dávat antibiotika, ale nakonec na to stejně došlo. Ještě týden před zápasem jsem jela na Slovensko na finále přípravy, ale antibiotika nezabírala. Měla jsem nateklé mandle, že jsem ani nemohla polykat a mluvit. Nemohla jsem vůbec trénovat. Byla jsem mimo.

Nějak 3 dny před zápasem jsem ještě na Slovensku šla k doktorovi, který mi dal dvoje jiná antibiotika. Jsem často nemocná, takže už mi nějaká nezabírají. Brala jsem tedy jiné, díky kterým se mi mandle zlepšily. Měla jsem však stále horečky. Pořád jsem přemýšlela nad tím, zda ten zápas vzít a nebo ne. Nikdy předtím jsem nezrušila zápas a vím, jaké bych případně dostala hejty. Sice na to můžu kašlat, ale říkala jsem si, že se v tom zápase třeba vzpamatuju a bude to dobré.
     

Den před zápasem jsem se cítila líp, jak jsem v sobě měla x prášků. Před zápasem jsem si dala RedBull a nadopovala jsem se vším možným, abych vůbec stála. Od prvního kola to však vůbec nebylo dobré. Byla jsem jako jiný člověk. Ve třetím kole už jsem vůbec nemohla. Ve druhém kole jsem se utavila.

Když skončil zápas, tak jsem odešla a tam jsem odpadla. Měla jsem infarkt nebo nevím, co to bylo. Odpadla jsem a nemohla jsem nic, takže mě museli odnášet. Jsem poučená, že nemocná už do zápasu nepůjdu,“ vysvětlila Zajícová pro kanál Red Card, proč souboj nevzdala, i když věděla, že je hodně nemocná.
    

Zajícová a její reakce po zápase

„Děkuji všem za podporu a haterům za pozornost. Šla jsem do zápasu s tím, že jsem měla antibiotika a ve třetím kole jsem odpadla silově. Nejsem zvyklá vzdávat. Proto jsem tam šla i přes vše. Je to moje chyba. Posrala jsem si to sama. Myslela jsem si, že v zápase umřu, ale nevzdala jsem to. Příště to bude lepší,“ dala Zajícová nahlédnout do zákulisí a vysvětlila, proč nebyla ani zdaleka 100%.

Je obecně známo, že ATB mají extrémní vliv na kardio a obecně výdrž, kterou bohužel snižují o desítky procent, což si souboji vybralo svou daň.


 
2 komentáře na “Veronika Zajícová vysvětluje, proč vzala poslední zápas, i když byla hodně nemocná”

  1. Pingback: Clash promotér Le Sy vysvětluje, proč je souboj muž vs žena za hranou bizaru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *