Veronika Zajícová musí před dalším zápasem řešit nepříjemné komplikace

Zajícová

V poslední době se dostává hodně pozornosti RFA bojovnici Veronice Zajícové, která však zatím svůj potenciál ani zdaleka nenaplnila. Na první profesionální výhru totiž navázaly dvě prohry, takže to má aktuálně Zajícová 1-2. Už příští týden však dostane šanci bilanci srovnat na 2:2, protože jí čeká další zápas, před kterým však musí řešit nepříjemné komplikace.


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

Zajícové se totiž na poslední chvíli změnila soupeřka, což je hodně nepříjemné. Navíc se utká s bojovnicí, která trénuje s její přemožitelkou. „Po zmene súperky čaká majsterku Česka a Slovenska v MMA, 2-násobú šampiónku v boxe a šampiónku organizácie GAMMA Veroniku Zajícovú bojovníčka zastupujúca Gladiators Gym Veselé Jana Vranková. Na svojom konte má postojové, ale i MMA zápasy. Jej veľmi dobrou tréningovou partnerkou je Amina Mukhamed, ktorá už raz dokázala nad Veronikou zvíťaziť. Jana dá do zápasu celé srdce a verí, že dokáže nadviazať na Aminin úspech a Zajícovú poraziť,“ informovala organizace RFA o změně. Zajícová se tak nově utká s Vránkovou, která to má dle Tapology 0-2, tak uvidíme, jak se jí bude dařit.
    

Zajícová o možné UFC budoucnosti

„Sice jsem říkala, že tam chci co nejrychleji, ale tak to úplně není. Je mi 20 let, takže bych chtěla posbírat pásy v různých organizacích, co jsou tady. Nejprve bych chtěla titul v RFA, poté bych chtěla i do KSW, protože se mi už také ozývali. Chtěla bych takhle posbírat pásy, být dobrá a až poté jít do UFC. Je to taková ta meta, protože nechci zápasit jen za UFC. Líbí se mi KSW, OKTAGON a další. 

Mám v UFC hodně kamarádů a hodně z nich šlo pryč, protože si stěžují na to, že špatně platí. To je jedna věc. Další věc je to, že dostali za rok hrozně málo zápasů, než v jiných organizacích. Mám kamarády, kteří šli radši do Bellatoru nebo KSW, že je to prý lepší. Samozřejmě však budu ráda, když se tam vůbec dostanu,“ rozpovídala se Zajícová pro kanál Red Card.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *