Vémola stihl za 7 sekund dokonce 2 KO? Rozhodčí Touš přiznal, jak fasoval

Vémola

Mnozí samozřejmě čekali, že si Karlos Vémola prosadí svou, vyhraje a obhájí tak titul šampiona polo-těžké váhy. Obecně se však předpokládalo, že to s Langerem nebude mít úplně snadné, protože měla hrát roli výška i síla, což byly atributy, které měl na své straně slovenský borec. Nakonec to však všechno bylo úplně jinak. Vémola totiž trefil a bylo hotovo. Přitom si nepřipsal jen jedno, ale rovnou dvě KO.


 

Langer, tradičně stručně a jasně, reaguje na to, že mu Vémola štědře přenechal bonus

Vémola hned po startu prvního kola vyrazil k soupeři a nabídl svou klasickou boxerskou kombinaci, kterou si vždy v podstatě připravuje přesun na zem. Zaboxuje, pošle kop nebo ho minimálně naznačí a poté už se potápí pro nohy a většinou se jde bleskurychle na zem. Nyní však další dva kroky nepotřeboval, protože o vše už se postaraly ruce. Vémola totiž tvrdě trefil a poté, co šel Langer k zemi, přidal ještě salvu kladiv, která okusil i přítomný rozhodčí Pavel Touš, který akci zastavoval.

„Snažil jsem se chránit zdraví bojovníka. A to jde v takovém fofru jen tak, že mezi oba bojovníky skočíte. No a Karlos mi doručil jedno razítko do zátylku. Samozřejmě to bylo v zápalu boje, to je riziko naší práce. Každopádně bombu má solidní, nohy mi pár minut brnkaly. Karlosovi jsem v kleci potom říkal, že nedá KO celou kariéru a teď dvě za večer?“ řekl Touš pro Kaocko.cz.
     

V komunitě se hodně mluvilo o tom, zda nebylo ukončení předčasné, protože Langer v podstatě nedostal šanci se do zápasu vrátit, přičemž se skloňoval souboj Kozma vs Brito, ve kterém měl David podobných šancí nespočet, ale například OKTAGON vedení v podobě Nerudy a Novotného se shodlo, že šlo o správné zastavení. Ukončení navíc nerozporoval ani sám Langer, což je vždy v podstatě znamení, že s rozhodnutím souhlasí.

Vémola si připsal 2 KO, zavřel všem pochybovačům pusy a jako třešničku na dortu ještě přidal výzvu směrem k rivalu Kinclovi, se kterým by se prý rád utkal na konci roku v O2 Aréně, kde bychom tak mohli dostat doslova epické završení trilogie. O Patrika se však hlásí i Vlasto Čepo, takže si šampion bude muset vybrat.

Co chceš vidět?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

 

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *