Vémola prozrazuje, jaké odškodné po něm Kincl chce a má pro rivala sázku

Vémola Kincl OKTAGON

Jedna z největších rivalit na domácí scéně Kincl vs Vémola / Vémola vs Kincl doposud existovala hlavně v rámci MMA bubliny. V návaznosti na nedávné události se však přesouvá i před státní orgány. V souvislosti se zásahem u Vémoly totiž z úst Terminátora zaznělo, že udání přišlo od kamaráda Patrika Kincla, což všichni pochopili jako určitou nadsázku směrem k rivalovi. Karlos sice následně vysvětloval, že tím myslel kamaráda od Patrika Kincla a ne kamaráda Patrika Kincla, ale šampion střední váhy i tak avizoval, že zvažuje právní kroky, protože vše zaznělo v hlavních zprávách, takže se informace dostala k obrovskému množství lidí. A také tak učinil. Terminátor nyní navíc prozradil, jaké odškodné po něm prý rival požaduje.

Tak tohle? Růžička půjde do bitvy s gangsterem Veselým s nevídaným hendikepem

„Já se k tomuhle člověku už radši vůbec o ničem nebudu vyjadřovat, protože do budoucna, jestli spolu budeme zápasit, dnes jsem se o tom bavil s Ondrou Novotným, tak to bude mít OKTAGON těžké, protože nebude žádné tváří v tvář ani trashtalk, protože pan Kincl se rozhodl, že bude, místo toho, abychom počkali, než budu zdravotně v pořádku a vyřídili si to v ringu, že mě bude žalovat,“ reagoval před časem Vémola v rámci svého živého vysílání, kdy potvrdil, že se věc skutečně přesunula před příslušné orgány.

„Podal na mě trestní oznámení za to, co jsem řekl, i když to byla pravda, co jsem řekl, ale prý ho to pohoršilo. Říkám si, jak to bude pokračovat dál ty trashtalky v Čechách? On se teď chce finančně zahojit na tom, co jsem řekl. Co přijde příště? Zažaluje mě za to, že je malý a tlustý? V tom případě bych ho mohl zažalovat za to, že on říká, že jsem velký a blbý. Možná to není špatný nápad do budoucna. Když on se takhle snaží vydělat. Já kdybych zažaloval Jokera (Iliče) za všechno, co na mě řekl a nebo Piráta a Pína a Monstera, tak už jsem dnes mohl být v balíku.

   

Tohle určitě není ta cesta, kterou bych chtěl jít. Myslím si, že chlapi si to mají vyříkat v kleci a já nemám čas se tahat po soudech. Pokud to je to, co chce Kincl dělat, tak hodně štěstí. Já se budu soustředit na to, co jsem si s Ondrou Novotným řekl a na to, co chci v tomto roce dokázat,“ pokračoval Vémola v rámci svého živého vysílání na IG.

„Za co? Za to, že jsem řekl pravdu. Já to však radši upřesňovat nechci, protože už se v tom nechci dál patlat. Potkáme se u soudu za to, že jsem něco řekl o jeho kamarádech. Já už o něm radši nebudu říkat vůbec nic. Já ho potom jednou, až na to přijde čas, zmlátím a to pro mě bude zadostiučinění.“

   

Odškodné a sázka?

Nově Vémola prozradil, jaké odškodné po něm vlastně rival v souvislosti s kauzou požaduje. „Já ho v O2 Aréně zmlátím a pak můžeme chodit k soudu. On je asi opravdu zoufalý. V prosinci nenastoupil stejně jako já. Nezápasil. Tvrdí lidem, že chce, abych se omluvil. To, že po mně požaduje půl milionu, nevím za co, to už lidem neřekne. Ta žaloba vlastně není o omluvě, ale že chce odškodnění půl milionu. Za co? Za to, že říkám, že je malý a tlustý a on o mně říká, že jsem velký a blbý? Za co mu mám dávat půl milionu? Nedám mu nic. Dostane ode mě přes hubu, úplně zadarmo v O2 Aréně.

Jestli si chce vydělat, tak ať vsadí výplatu. Já s tím nemám problém. Pojďme se rvát o výplatu. Pokud si tak zoufale potřebuje vydělat, že po mně chce půl milionu, tak pojďme zápasit o výplatu. Já, na rozdíl od něj, mám takové koule, že tu výplatu vsadím. On ne. On si tam jde pro pár drobných a chce lidem tvrdit, že se za 25 minut možná trefí. Že se to povedlo Attilovi, který prý ukázal recept? Kincl však není Attila. Kincl není Attila. Ten mě taky čeká, ale ten má před sebou ještě přípravu a musí malinko zhubnout. Matavao, Kincl a pak budeme řešit Attilu,“ prozradil Vémola pro Deník Sport, že po něm prý rival požaduje odškodné půl milionu korun.

Podobně jako tomu bylo před plánovaným soubojem s Pirátem, na který nakonec nedošlo, Vémola nabízí sázku vítěz bere vše, tedy že by se dali všanc výplaty. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *