Velká výzva? Růžička se v prosinci utká se zkušeným borcem, který má na kontě přes 100 bitev

Růžička

Tadeáš Růžička nedávno na speciální RFA x IAF akci získal titul šampiona organizace RFA, ale tím pro něj sezóna 2024 ještě nekončí. V polovině prosince ho totiž čeká další zápas, který se odehraje na Slovensku a ve kterém ho vyzve zkušený borec, který má na kontě přes 100 zápasů.

„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

„Do červeného rohu prichádza jeden z najlepších postojarskych zápasníkov súčastnosti vo svojej váhe. Milovaný a nenávidený BadBoy z pražského Spejbl Gymu pod vedením Spejbla a Vančury. Pripravený zničiť všetko, čo sa mu postaví do cesty – Tadeáš Růžička.

Z Rumunska do modrého rohu prichádza veľká prekážka na Mawarovej ceste. Reprezentant Team Stoica pod trénerom Ochim s amatérskym skóre 50:20 a profi skóre 31:6 prichádza do Martina vziať si cenný skalp – Serghei Zanosiev,“ oznámila totiž organizace Colosseum Fight Night, že nás čeká duel Růžička vs Zanosiev, který slibuje zajímavou podívanou.

Na kartě turnaje se pak objeví i Páleš, Mezhidov, Lacko, Kodaj, Važan, Kosa, Špirko, Borák a mnozí další.

   

Růžička s RFA podepsal novou smlouvu, která obsahuje přísnou podmínku

„Povím takovou perličku. S Tadeášem jsme byli na něčem dohodnutí, on si ovšem po vítězství vyžádal o něco víc. Dal jsem mu tedy na výběr. Řekl jsem mu, že ok, ale že mu přivezu toho nejlepšího zahraničního zápasníka, jakého se mi jen podaří. A on to přijal.

Odpověděl, že si chce dobře vydělat a zároveň se dostat až do One Championship. Ať mu tedy seženu, koho chci, protože on si soupeře stejně nikdy nevybíral. V nové smlouvě tedy má, že nemůže odmítnout žádného soupeře. Můžete se těšit na fakt kvalitní obhajobu,“ rozpovídal se Boris Marhanský ve společném podcastu s promotérským kolegou Ondrušem (přepis Kaocko.cz).

    

„Pro nás je hodně důležitá ta sportovní stránka a tu Tadeáš prostě prokázal. Uvidíme, jestli se nám podaří i jeho souboj se Sivákem, protože to byl by fakt silný zápas dvou šampionů. Ale o tom si povíme někdy jindy.“

Zatím to tedy vypadá tak, že duel Sivák vs Růžička není úplně na stole. Místo toho však Mawara čeká nějaký hodně silný zahraniční soupeř, skrze kterého bude moct získat cenný skalp. Ještě předtím však stihne další zápas v rámci jiné organizace. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *