Végh reaguje na Vémolovo prohlášení, že po odvetě končí kariéru

Karlos Vémola se před soubojem s Patrikem Kinclem hned několikrát nechal slyšet, že pokud nebude schopen porazit „malou tlustou 77“, tak nemůže ani pomýšlet na souboj s velkým šampionem Véghem. Attila se však po výhře Kincla jasně vyjádřil v tom smyslu, že si souboj s Terminátorem stále přeje. Co však říká na to, že nejspíš půjde o poslední Vémolův zápas? 

Šampion Kincl reaguje na bitvu Vémola vs Langer! Jaké šance obrovi dává?

„Ten zápas dopadl tak, jak dopadl a já si prostě musím přiznat, že moje tělo už to nedává. Kluky, které jsem dříve porážel, už nedokážu porazit. Nedokážu dominovat. Každá jízda jednou končí a tohle byla velká jízda.

Já prostě nechci skončit jako nějaký umíněný kluk po prohře. U mě podaná ruka platí a mé slovo platí. Já už jsem se dopředu domluvil s OKTAGONem, že půjdu s vítězem Langer vs Poppeck. To dodržím! Ať to dopadne jakkoliv, tak ten pás budu obhajovat. Poté jsme se domluvili na zápase s Attilou Véghem.
    

Ano, před zápasem jsem hlásil, že zápas s Attilou Véghem, pokud nevyhraju s Kinclem, asi nemá cenu. Pořád si to myslím, protože Attila Végh je lepší. Na druhou stranu mě dojalo, když Attila říkal, že taky prohrál a já mu dal šanci. Vážím si toho, co řekl a díky tomu, že je to podepsané a domluvené, se to nebude shazovat mojí vinou. Pokud OKTAGON i Attila budou mít o ten zápas zájem, tak já do něj nastoupím. To však bude to grand finále. To bude ten můj poslední zápas, kdy se s celou touhle jízdou rozloučím,“ rozpovídal se Vémola pro Fight Cast One, že má v plánu po odvetě s Véghem ukončit kariéru.

„Pokud by mi k tomu dal OKTAGON jako bonus Štvanici, tak bych za to byl velice vděčný. Ten poslední rok kariéry bych si užil a jel bych na maximum. Dal bych v závěru roku několik zápasů, ať už dopadnou jakkoliv. Po zápase s Attilou se zkrátka budu věnovat jiným věcem.“
    

Co na to Végh? 

„Nedivím se mu. Říkal jsem, že je blázen. Reálně to cítím tak, že jsem dokázal, co jsem chtěl. A člověk musí vyhodnotit, že to není sport, který by se dal dělat do konce života. Je to sport, v němž si člověk musí jednou říct stop a předat štafetu mladým. Ti ať se perou a ničí.

Když jsem byl mladý, díval jsem se na svět úplně jinak. Nebyla doba, kdy bych si mohl vybírat, kam půjdu, s kým budu zápasit… Šel jsem bojovat, protože jsem to miloval a měl jsem to jako prioritu. Ale jak jsem starší, mám rodinu, dvě zdravé děti, tak je priorita úplně někde jinde.

Karlos měl už taky různá zranění a pořád vlastně riskuje život shazováním váhy a dalšími věcmi. Proto se jeho myšlenkám na konec nedivím. Ale asi musel teď takhle dostat, aby si uvědomil, kdy má přijít stop. Člověk může zápasit až do padesátky, ale bude pak jen takový panáček, na kterém si ostatní budou dělat jméno. Když si to člověk včas uvědomí, správně to vyhodnotí, dopadne dobře,“ reagoval Végh pro CNN Prima News
   

Pokud si však bojovník situaci neuvědomí, tak může dopadnout špatně, „Tak dopadne třeba jako Antonio „Bigfoot“ Silva, který byl legendou, pak si neřekl včas stop a začínali ho vypínat. Nejde soutěžit s mladými namotivovanými býky, jako jsme byli my zamlada. Jiná generace, jiné tréninkové metody. Ani já se nesrovnávám s nějakým mladým nabouchaným týpkem, co by chtěl být nej šampion. Všechno je minulost. Ve své době jsem byl dobrý, ale teď už půjdu zápasit jen se sobě rovným soupeřem, který má tolik let, co já. Ale nešel bych už s nějakým mladým nabouchaným býkem. Co bych z toho měl? Nepotřebuju, abych někomu sehrál panáčka a dělal si na mně jméno. Ať si tu cestu vybuduje sám, tak, jako jsem si ji vybudoval já nebo Karlos.“


3 komentáře na “Végh reaguje na Vémolovo prohlášení, že po odvetě končí kariéru”

  1. Pingback: No a je rozhodnut! Tohle je důvod, proč se Conor letos do boje nevrátí | MMA Shorties

  2. Pingback: Jako vyfouklý balónek? Legendární Alistair Oveerem se změnil nepoznání | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *