Vedení UFC se na jubilejní turnaj UFC 300 snažilo domluvit nečekaný titulový duel, ale…

UFC White

MMA svět má aktuálně jedno velké téma a tím je jubilejní turnaj UFC 300, který nás čeká v polovině dubna a na kterém jde do akce i náš Jiří Procházka. Kromě BJP se můžeme těšit i na Rakiće, Hollowaye, Gaethjeho, Oliveiru a mnohé další hvězdy. Bohužel však zatím neznáme hlavní zápas, kolem kterého visí velký otazník, protože zase tolik zajímavých možností se bohužel nenabízí. UFC se tedy snažilo domluvit skvělou bitvu, ale bohužel to nedopadlo.


Lauberová dál pálí do bývalého kamaráda Žraloka a dává nahlédnout do zákulisí

„Když už mluvíme o Stipem a jeho dalším souboji, tak bych jen rád řekl, že mého manažera kontaktovalo UFC s tím, jestli bych nechtěl zápasit 13. dubna. Samozřejmě jsem souhlasil,“ pochlubil se prozatímní šampion těžké váhy Tom Aspinall, že se UFC snažilo domluvit duel Miocic vs Aspinall, který by byl hodně zajímavý.

Bohužel ho však neuvidíme. „O malou chvíli později nám však bylo řečeno, že do toho Stipe nejde, protože se mnou zápasit nechce a jediný zápas, na který kývne, je ten s Jonem Jonesem. Přestanu tedy vrchol divize řešit, protože je jasné, že se se Stipem ani Jonem neutkám. Místo toho si počkám a následně si užiju duel dvou legend, které si to dají o titul. Chovám k nim maximální respekt.“
Ani tento titulový zápas tedy nedojde a Aspinall si tak bude muset vyhlédnout jiného soupeře a nebo bude muset čekat na to, až se odehraje souboj Jones vs Miocic, který je však zatím ve hvězdách, protože se Jones zotavuje ze zranění a operace. Která bitva tedy bude vévodit turnaji UFC 300? To je stále záhadou.

UFC 300: Startovka

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Justin Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Kayla Harrison vs. Holly Holm
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Jim Miller vs. Bobby Gree


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *