Vděčný Johnny Walker reaguje na další hodně tvrdé ukončení

Walker
O první UFC hlavní zápas roku 2024 se postarala odveta Ankalaev vs Walker 2, která slibovala hodně zajímavou podívanou. První střetnutí v Abu Dhabí totiž skončilo hodně kontroverzně, takže to mezi oběma borci vřelo. Čekala se tedy relativně vyrovnaná bitva, ale nakonec jsme viděli jasnou výhru v podobě Ankalaeva, který doručil další tvrdé ukončení, kterým si hlasitě řekl o titulovou šanci.


 

Vyřešeno a rozhodnuto! UFC šampion Alex Pereira už zná svého dalšího soupeře

Walker, o kterém se svého času mluvilo jako o možném přemožiteli Jona Jonese, čemuž se nakonec Brazilec ani nepřiblížil, bohužel znovu tvrdě narazil. Před zápasem sice sliboval, že půjde do bitvy bez emocí jako robot, ale nakonec si přeci jen neodpustil své „kudrlinky“ a ne zrovna efektivní techniky, na což nakonec doplatil. Ankalaev si totiž trpělivě počkal a nakonec tvrdě trefil. Walker šel k zemi, kde dostal ještě další tvrdou bombu a byl konec, protože rozhodčí akci zastavil. Navzdory prohře je však Johnny evidentně vděčný za život, který má.

„Kdo by si pomyslel, že se jednoho dne objeví chlapec, který vyšel z favely v Riu de Janeiru, a bude dobývat to, co dobývá a bude přitom inspirovat miliony fanoušků po celém světě. Doufám, že se budu i nadále každý den vyvíjet. Mám pro vás jednu zprávu – věřte svým snům a buďte vděční,“ vzkázal Walker na svém IG profilu, takže si z prohry evidentně moc nedělá, což je dobře. Místo toho se totiž zaměřuje na ty pozitivní věci ve svém životě.
     

Procházka chválil Ankalaeva

„Skvělý výkon a nádherný lov Johnnyho Walkera, který byl, minimálně v prvním kole, nebezpečný. Moc se mi líbí, jak Ankalaev pracuje. Pořád tlačí a v podstatě soupeře loví. Nakonec se mu podařilo Johnnyho nachytat. Musím říct, že to byl opravdu hodně dobrý výkon,“ chválil Jiří Procházka Ankalaeva v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Ankalaev by si rozhodně zasloužil titulovou šanci, ale situace na vrcholu divize je nyní hodně zamotaná. Hill má totiž podobný slib, jako měl v minulosti Procházka poté, co uvolnil titul. „Hill byl šampion a svůj titul uvolnil, takže si myslím, že si zaslouží titulovou šanci. Bylo by to pro mě logické. Ankalaev si to samozřejmě také zaslouží, ale je třeba, aby každý respektoval určitý proces.“

I sám šampion Pereira má v hlavě spíše Hilla, ale uvidíme, jak se nakonec situace vyvine, protože Jamahal je stále zraněný, takže není vůbec jasné, kdy se vrátí upět k tréninku, natož k boji.
       

UFC 299: Startovka

Sean O’Malley vs. Marlon Vera
Dustin Poirier vs. Benoit Saint-Denis
 Gilbert Burns vs. Jack Della Maddalena
Kevin Holland vs. Michael Page
Curtis Blaydes vs. Jailton Almeida
Katlyn Chookagian vs. Maycee Barber
Mateusz Gamrot vs. Rafael dos Anjos
Petr Yan vs. Song Yadong
Pedro Munhoz vs. Kyler Phillips
Lauren Murphy vs. Karine Silva
Michel Pereira vs Michal Oleksiejczuk

C.J. Vergara vs. Assu Almabayev 

UFC 300: Startovka

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Justin Gaethje vs. Max Holloway
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Cody Garbrandt vs Deiveson Figueiredo
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan

Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Jim Miller vs. Bobby Green

Bo Nickal vs. Cody Brundage 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *