Vašek Mikulášek prozrazuje, jak blízko je ke splnění svého velkého snu

Mikulášek

Vašek Mikulášek před časem zásadně změnil působiště. Z organizace OKTAGON MMA byl totiž propuštěn, takže se místo toho domluvil s bizarní organizací Clash of the Stars, kde ho už na začátku roku čeká první zápas. Mikulášek však před časem prozradil, co je jeho velký sen. Jak blízko je k jeho splnění?


 

Lhář Jarda Kotlár? Dozorce odhalil, jaká je ve skutečnosti smutná realita

„Čeho bych chtěl ještě v kariéře dosáhnou? Já jsem si na své sny tak nějak už sáhl. Mám však ještě nějaké sny, které bych si chtěl splnit. Chtěl bych ještě zápasit v KSW. To je můj sen. Vím, že KSW je pro mě reálné. Chtěl bych tam a dát si tam alespoň jeden zápas.

Jeden sen už mi utekl, takže kdybych měl možnost, takže pokud bych měl možnost, tak alespoň jednou bych to chtěl zkusit. Je to sen, protože KSW sleduji už hodně dlouho. Ještě než lidé v Čechách věděli, co KSW je, tak já to sledoval. Chtěl bych tam alespoň jeden zápas. K Polsku mám blízko. Mám hranice za barákem asi 4 minuty. Umím i trochu polsky,“ prozradil před časem Vašek Mikulášek v rozhovoru pro The Mag.
     

„Myslím si, že mě tam diváci na 75-90% příští rok uvidí. Mám nějaké další věci v plánu, mám nabídky i na titulové zápasy. Tohle všechno bych chtěl dodržet a vyhrát. Prostě chci příští rok vyhrávat tituly a vydělávat peníze. Zároveň chci být šťastný a užívat si života,“ prozradil nyní Mikulášek pro Sport.cz, že je velká šance, že ho v polském gigantu přeci jen uvidíme.

KSW totiž své aktivity na české scéně neustále rozšiřuje a je jasné, že někdo, jako je Mikulášek, by se skvěle hodil. Jde totiž o kontroverzního bojovníka, který přitáhne hodně pozornosti. Se správným soupeřem, ideálně z Polska, by tak mohl vytvořit hodně zajímavý souboj, který by přilákal fanoušky do haly i k obrazovkám.


2 komentáře na “Vašek Mikulášek prozrazuje, jak blízko je ke splnění svého velkého snu”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *