Váhové divize se otřesnou v základech? UFC chystá velké změny a už má hlavní tahák UFC 300?

UFC

Poslední týdny MMA komunita žije hlavně turnajem UFC 300, který je samozřejmě událostí roku a vlastně i posledních let. Jde totiž o jubilejní akci, kterou se vedení snaží co nejvíce vyšperkovat, takže jsme se už dočkali oznámení celé řady zajímavých zápasů, mezi kterými nechybí ani duel Procházka vs Rakić. Stále však čekáme na odhalení hlavního taháku, který už je nejspíš domluvený a jen se čeká na jeho oznámení. Co by to mohlo být?


Tvůrkyně pikantního obsahu se s tím nemazala a znovu Clash fandům ukázala své zbraně

Původně se spekulovalo o bitvách Aspinall vs Pereira, Du Plessis vs Adesanya nebo Edwards vs Muhammad. Nyní to však vypadá tak, že irská hvězda dostala své. Navíc to není všechno. Zahraniční zdroje totiž od včera sdílí spekulace o tom, že nás čekají obrovské změny váhových kategorií, které budou ohlášeny právě v souvislosti s turnajem UFC 300.

Uvádí se totiž, že by mělo dojít k „rozpuštění“ welteru, tedy divize do 170 liber, kterou nahradí hned dvě nové divize ve vahách do 165 a 175 liber, což by byla pro hodně bojovníků skvělá zpráva. Najdou se totiž tací, kteří do lehké váhy těžko hubnout, ale ve welteru jsou malí. Nyní by mohli do váhové kategorie do 165 liber. O podobném kroku se už v minulosti spekulovalo, ale nakonec na něj nedošlo, tak uvidíme, zda je na spekulacích něco pravdy.
Druhá velká spekulace se týká hlavního zápasu turnaje UFC 300, který by prý mohla  být bitva McGregor vs Chandler. Ir se totiž o souboj na jubilejní akci hodně hlásil a Dana White navíc na poslední tiskové konferenci popřel, že by Conor zápasil v červnu, jak bývalý dvojnásobný šampion avizoval na konci roku. Právě McGregor navíc vzkázal, že „300“ je hotová věc, takže se možná brzy dočkáme velkého oznámení, které by celou kartu posunulo na novou úroveň. Vše však zatím berte s rezervou, protože se jedná o spekulace.

UFC 300

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Justin Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *