V UFC přišel za kousnutí okamžitý vyhazovat! Novotný prozrazuje, jak by reagoval on

Novotný

V UFC nedávno došlo k hodně zvláštní situaci. Souboj dvou nováčků v lize mistrů Lima vs Severino totiž skončil diskvalifikací poté, co Severino svého soupeře viditelně pokousal na ruce, na což vedení organizace reagovalo okamžitým vyhazovem. Jak by v podobném případě reagoval OKTAGOn promotér Novotný,


Kladivo vs razítko? Podívejte se na velký rozdíl mezi pěstmi Procházky a Rakiće

„Jeho bych nevyhodil, protože mu ve finále nic neudělal. Je to dvacetiletý kluk, který měl první zápas (v UFC). Vezmi si, kolikrát už někoho kousl ten ve fotbale a nyní zase hraje. Ten pokousal kde koho a jakou má kariéru? Mike Tyson dokonce Holyfieldovi ukousl kus ucha. Samozřejmě záleží, jak by to bylo, ale za jednu takovou věc bych to neudělal,“ prozradil Novotný ve svém vysílání, že by nebyl až tak přísný.

Severino vysvětloval, že dostal tvrdou ránu a poté jen na autopilota, takže prý rozhodně nešlo o žádný zákeřný útok. Nicméně svého činu samozřejmě lituje, tak uvidíme, kam povede jeho další cesta. Přeci jen je to hodně skloňované jméno, byť v kontroverzním duchu.

  

Ke kousnutí přitom v OKTAGONu nedávno došlo, ale více se neřešilo

„V jednu chvíli jsem se zabalil a trefil ho loktem. Když začal vstávat ze země, říkal jsem si, že ho kopnu kolenem a bude v ha*zlu, jenže jsem ho asi trochu zatlačil a on na té zemi zůstal sedět. Bohužel, nevšiml jsem si toho. Nechal jsem se příliš strhnout fantastickým davem, který mě hnal pořád dopředu. Ale myslím, že do hlavy jsem ho netrefil, že mu to šlo přes krk na hrudník. Těžko říct, teď už je to jedno. Samozřejmě jsem se za to omluvil, oboustranně to byl ale hodně tvrdý boj,“ popsal Lengál pro Kaocko.cz zkrat, který ho stál jeden bod.

Torres dokonce vypadal, že by už ani nemusel pokračovat, ale na to naštěstí nedošlo, „No, on v tu chvíli pokračovat nechtěl. Říkal jsem si, že to snad není ani možný, naštěstí ho ale doktor ze zápasu nevyndal. Nutno říct, že mi to Torres pak vrátil. Utrhnul mi suspík, kousnul mě do ruky. Bylo vidět, že chtěl zkrátka vyhrát za každou cenu…

 

Komentátoři měli za to, že si stěžuju na držení rukavic, Torres mě ale kousnul do ruky. Zařval jsem a pokračoval. Někdy je totiž lepší nemyslet a bojovat dál. Nabádali mě k tomu i trenéři. Říkal jsem jim, že nemůžu ani chodit, oni ale křičeli, ať makám dál. Chtěli mě tím podpořit, udržet mě ve hře. Já jsem za to moc rád.

Došlo k tomu v zápalu boje. V upoutávkách říkal, že v kleci není čas na lítost ani na fair play, tak to asi myslel vážně. Ale nestěžuju si. V boji se může stát fakt cokoliv. Když mě kousneš, kousnu tě taky. Nebo ti tam hodím granát.“

Právě Lengál se po svém srdnatém výkonu stal jedním z lucky loseru. Druhým borcem, který dostane další šanci, je Korkmaz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *