V kleci byl jeden navíc! Další podivná věc, která se může stát nejspíš jen v Rusku
Takové věci se doopravdy dějí zřejmě jen v Rusku! Velmi kuriózní věc, která se přihodila po začátku čtvrtého kola MMA zápasu na galavečeru Open FC 36 v Petrohradě. Na tomto turnaji se totiž v oktagonu zapomněl jeden z kameramanů a během utkání to chvíli nikomu nevadilo…
Jiří Procházka prozrazuje, co si po titulové bitvě řekl s rozhodčím Goddardem

Na galavečeru Open Fighting Championships 36 v ruském Petrohradě došlo k velmi neobvyklé situaci. K incidentu s kameramanem došlo po začátku čtvrtého kola titulového zápasu mezi Gadzhimuradem Gairbekovem a Dilshotem Norkuzievem, ve kterém nakonec šampionský pás uzmul první jmenovaný. 

Kameraman zřejmě vstoupil do klece mezi jednotlivými koly, aby natočil detailní záběry tváří bojovníků a jejich rohy během přestávky. Bohužel z neznámých důvodů neopustil klec ani po skončení pauzy. Nejvtipnější na celé situaci je to, že další kolo odstartovalo i s kameramanem v kleci, to po chvilce vyvolalo velké zděšení rozhodčího, který ale s klidem zápas zastavil a poté kameramana okřikl, aby okamžitě opustil klec.Je dobře, že se při této nebezpečné a zároveň komické situaci nikomu nic nestalo. V zápalu boje mohli rozvášnění bojovníci do kameramana narazit nebo se zamotat do kabelu, který byl přes celou klec, což mohlo vést k nebezpečnému zranění. Celé video této groteskní akce si můžete prohlédnout níže. Takové věci se dějí opravdu asi jen v Rusku!

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *