Už v sobotu nás čeká Heroes Gate 28! Kde turnaj sledovat?

Už 2. prosince 2023 odstartuje další, tentokrát 28. galavečer bojových sportů pod názvem Heroes Gate. A tradičně to bude v aréně Sparty, Podvinném mlýně. Opět se můžete těšit na zápasy v boxu, MMA i K-1. Na turnaji se představí jak legendy bojových sportů, tak mladé talenty. Na co se tedy můžete těšit a kde turnaj sledovat?

Novotný vtipkoval, že by mohl Jarda v OKTAGONu dělat ochranku! Kotlár před basou reagoval

Fanoušci bojových sportů se mohou těšit hned na 14 zápasů pod pravidly Boxu, K-1 i MMA. Mezi legendy, které se na turnaji představí bezesporu patří například trenér Gorila MMA a české reprezentace Josef „Gorila“ Král, který se na turnaji střetne s Polákem Arturem Zamorkovem. 

Do akce se po čtyřech letech vrací také legendární „Hyena“ Luboš Vrňata, který se v boxu střetne s Davidem Marcinou. Do akce vyrazí také nestárnoucí Tomáš Hron, na kterého čeká bývalý trojnásobný mistr světa Fred Sikking. Tento souboj proběhne pod pravidly K-1. Na galavečeru Heroes Gate 28 naposledy uvidíme bývalého několikanásobné českého šampiona v boxu Ladislava Kutila, ten se utká s Kamilem Pinkowskim. Na stejném turnaji uvidíme také jednoho ze synů Ladislava Kutila – Patrika.   

Na stejném turnaji uvidíme také jednoho ze synů Ladislava Kutila – Patrika. Toho čeká souboj podle pravidel amatérského MMA a jeho soupeřem bude Slovák Erik Đặng. Kromě něj se můžeme těšit na mladé a talentované zápasníky jako jsou Václav Štěpán, Pavel Touš junior, Vojta Khol, Kelvin Soquessa nebo Michal Zátorský. 

Celý galavečer můžete sledovat od 18:00 na stanici O2 TV sport. Pokud byste chtěli galavečer navštívit, tak vstupenky jsou stále k dispozici na stránkách Ticketstream. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *